Kilka dni temu wyemitowano dokument o Britney Spears w stacji „Channel 5” – ujawnił między innymi, dlaczego piosenkarka ogoliła głowę w 2007 roku. W filmie pojawiło się kilka osób z życia piosenkarki.

Dokument o Britney Spears

Bulimia i załamanie nerwowe Britney Spears (NASZ CYKL: 10 lat temu)

Okazuje się, że wokalistka uciekła z odwyku i pojechała do domu męża, Kevina Federline, aby spotkać się z dziećmi: Seanem i Jaydenem. Kiedy były mąż odmówił spotkania z synami, sfrustrowana Britney pojechała do przypadkowego salonu fryzjerskiego i poprosiła fryzjera Esther Tognozz o ogolenie głowy .

Po incydencie Britney pojechała do studia tatuażu Body and Soul Tattoo. Kazała Emily Wynee-Hughes wytatuować wargi i krzyż.

Zauważyłam, że nie ma włosów. Pytałam ją: „dlaczego ogoliłaś głowę?”, a ona odpowiadała, że nie chce, aby ktokolwiek dotykał jej włosów: „Mam dość ludzi, którzy dotykają moich włosów” – relacjonowała Emily Wynee-Hughes.

Fryzjer z salonu, w którym Britney ogoliła głowę uważa, że jej ochroniarze przyjęli łapówki od mediów za dostęp do piosenkarki.

Miała dwóch ochroniarzy rzekomo ją pilnujących, ale jedno z nich co chwilę podciągało żaluzje, aby paparazzi mogli zrobić Spears zdjęcia. Miałem wtedy rolety w salonie i szklane drzwi i ciągle im powtarzała,  dlaczego otwieracie rolety, jak nie ma tam nikogo. Cóż, kilka dni później dowiedziałam się, dlaczego otwierał zasłonę – ponieważ fotograf ukrywał się tam, aby robić jej zdjęcia” – tłumaczył fryzjer, Esther Tognozzi.

Bulimia i załamanie nerwowe Britney Spears (NASZ CYKL: 10 lat temu)

Britney Spears w BIKINI i w CIEMNYCH włosach – gwiazda kompletnie zmieniła wizerunek (ZDJĘCIE)

Forum, Backgrid USA

Forum, Mega Agency