Britney Spears (37 l.) ma za sobą ciężki okres w życiu. Gwiazda nie może widywać się z synami tak często, jakby chciała. Wsparciem jest jej młodszy parter Sam Asghari, który zaszczepił w niej zaangażowanie do regularnego ćwiczenia.

Bulimia i załamanie nerwowe Britney Spears (NASZ CYKL: 10 lat temu)

Britney Spears pokazuje jak naprawdę wygląda jej brzuch

Gwiazda wyglądała na bardzo szczęśliwą i pełną energii na opublikowanym wideo z 28 października. Spears regularnie pokazuje ułamki swojego życia. Często publikuje zdjęcia i video na swoim Instagramie, z których możemy wywnioskować ze trenuje akrobatykę, jeździ na rowerze i medytuje. Wolny czas spędza bardzo aktywnie razem z parterem.

Pierwszy raz od dłuższego czasu założyłam długą letnią sukienkę. Czuję się jak księżniczka… nie, czekaj jak królowa… bogini… – podpisała wideo księżniczka pop’u

Britney jest dumna z tego, jak wygląda. Na opublikowanym wideo prezentuje jedną ze swoich ulubionych sukienek, przy okazji pokazując ciało w niebieskim bikini. Już nie jest tak szczupła jak za czasów młodości, jednak  w dalszym ciągu może poszczycić się wysportowaną sylwetką. Britney wyraźnie dobrze się bawiła pozując na filmiku i coś mówi nam, że to może mieć związek z jej kolorem włosów! Piosenkarka wróciła do blondu, po krótkim debiucie w brązowych włosach przyznała, że lepiej czuje się w jasnym kolorze.

 Nie tak dawno pisaliśmy o szokującym wydarzeniu, które miało miejsce w rodzinie piosenkarki. Podczas jednej z wizyt chłopców w domu dziadka doszło do awantury. Jak informują zachodnie media ojciec Britney pokłócił się z starszym synem artystki: Seanem do tego stopnia, że doszło do rękoczynów. Fani uwielbiają widzieć artystkę uśmiechniętą i pokazującą, że sobie dobrze radzi.

Co myślicie o jej figurze?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Britney Spears w ogniu krytyki. Fani nie pozostawili na niej suchej nitki

Ojciec Britney Spears stosuje przemoc wobec synów piosenkarki

Britney Spears w BIKINI i w CIEMNYCH włosach – gwiazda kompletnie zmieniła wizerunek (ZDJĘCIE)

Britney Spears

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Britney Spears

Fot.FORUM/Backgrid USA

Britney Spears

Fot.Forum/Mega Agency