Brooklyn Beckham (23 l.) twierdzi, że jego kariera jako „szefa kuchni” w mediach społecznościowych zapewniła mu luksusowy samochód sportowy, który kosztuję, bagatela, ponad milion dolarów. TikTokom, komentarzom i przede wszystkim ŚMIECHOM nie ma końca.

Victoria Beckham nie może znieść swojej synowej. Trwa zimna wojna

Daniel Mac to jeden z TikTokerów, który zasłynął tym, że na swoim profilu wrzuca filmiki z luksusowymi brykami i ich właścicielami. TikToker zawsze zadaje pytanie, JAK ZAROBIŁEŚ na taką gablotę! Ostatnio przyłapał najstarszego syna multimilionerów, Davida i Victorii Beckhamów, podczas gdy jeździł po Beverly Hills swoim czerwonym McLarenem P1.

@itsdanielmac Bruh What Even Is A “Chef Name 😅💀@brooklynbeckham #mclarenp1 #p1 ♬ original sound - DANIEL MAC

Internet grilluje „szefa kuchni” Brooklyna Beckhama

„Hej koleś! Jak zarabiasz na życie? Twój samochód jest niesamowity!” zapytał Daniel Mac, który podpisał klip, że samochód kosztuje aż 1,2 miliona dolarów. „Um, jestem szefem kuchni”, odpowiedział uśmiechnięty 23-latek z brytyjskim akcentem, „Jesteś szefem kuchni! Naprawdę? Czy jesteś najlepszym szefem kuchni na świecie?” – zapytał Mac, skłaniając Brooklyna do odpowiedzi: „Próbuj być!”

Dumna Victoria Beckham pokazuje swojego półnagiego męża, „Nie ma za co”

Posypały się komentarze. Zauważyło, że Brooklyn wydaje się mieć „inną karierę co 2 lata”, „Po co mu studia, jak może gotować na Instagramie i zarabiać miliony? Co za ściema” to tylko niektóre z komentarzy.

Czemu się nie przyzna, że dostał furę od bogatych rodziców czy bogatej żony, przecież to żaden wstyd! Sam bym tak chciał – czytamy w komentarzach.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz fot. Backgrid USA / Forum

Brooklyn Beckham, Nicola Peltz na selfie

Brooklyn Beckham, Nicola Peltz/fot. Instagram/brooklynbeckham