Brooklyn Beckham (24 l.) znów upodabnia się do swojego ojca Davida Beckhama. Fani spekulują w sieci, że ostatnia wizyta „u fryzjera” jest PR’ową akcją, by znów zwrócić uwagę mediów na jego osobie. Mianowicie Brooklyn obciął się niemal na łyso, podobnie jak kilka tygodni temu jego ojciec.

Nicola Peltz prawie w samej bieliźnie na randce

Jednak historia z ostrym cięciem na głowie Brooklyna Beckhama wiąże się z dalszą historią. Fryzjerkami Brooklyna były jego małżonka Nicola Peltz (28 l.) i młodsza siostra Seleny Gomez – Gracie Teefey (10 l.). Selena Gomez (31 l.) udostępniła na Instagramie ujęcia, które od razu stały się wiralowe.

Brooklyn Beckham i nowa fryzura à la David

Na „stories” gwiazdy można było zobaczyć, jak żona Brooklyna goli maszynką jego głowę, a także ujęcia, gdy tą samą czynność wykonuje 10-latka. Syn Davida i Victorii Beckhamów podczas strzyżenia był bez koszulki, dzięki czemu mógł pochwalić się imponującą liczbą tatuaży.

Brooklyn Beckham uczy robić grzankę z serem, mając dziurę w kroczu

Gracie jest córką matki Seleny, Mandy Teefey i ojczyma Briana Teefeya. Gracie pojawiła się na świecie, gdy Selena miała 20 lat. Siostry są ze sobą blisko, zatem nic dziwnego, że Selena zabiera siostrzyczkę w odwiedziny do przyjaciółki Nicoli Peltz i jej męża Brooklyna Beckhama.