Brooklyn Beckham (23 l.) jest dla siebie bezlitosny. Teraz wystawił się sam na pośmiewisko, publikując na Instagramie wideo – tutorial, w którym „uczy” jak zrobić grzankę z serem, „Czy za chwilę będziesz pokazywał jak zrobić jajecznicę?”.

Brooklyn Beckham robi naleśniki z zamkniętymi oczami

Jednak tym razem nie chodziło jedynie o wybór „banalnego” dania (a raczej przekąski), ale również o ogromną dziurę w spodniach od dresu. Niefortunna dziura na kroczu… sprawiła, że w sieci zawrzało od żartów z syna Victorii i Davida beckhamów.

Fani, którzy nie byli pod wrażeniem, szybko sami „zgrillowali” gwiazdę za jego „nudny” i „niepotrzebny” tutorial, podczas gdy inni nie mogli nie zauważyć jego stylizacyjnej wpadki.

Brooklyn Beckham gotuje z dziurą w spodniach

W sekcji komentarzy szybko pojawiły się komentarze wyrażające wątpliwości co do tego, dlaczego nakręcił film z dziurą w spodniach, „Wydaje się, że coś jest nie tak ze spodniami”, skomentowała jedna osoba, podczas gdy inna zapytała: „Czy w twoich spodniach jest dziura, czy się mylę?”.

Pasta z truflami za krocie w czasie inflacji, czyli Brooklyn gotuje

Wideo otrzymało mieszane recenzje wśród fanów, z których jeden zażartował, że to „kulinarne arcydzieło”.

Przypominamy, że Brooklyn od kilku lat gotuje na Instagramie, jednak za każdym razem spotyka się z ośmieszaniem ze strony publiki.

Wcale nie jestem zawodowym szefem kuchni […] Nigdy tego nie powiedziałem. Nigdy bym tego nie powiedział. Oczywiście mój tata wiedział, co chce robić w bardzo młodym wieku, ja nie. Gotuję dopiero od niespełna trzech lat”, wyznał jakiś czas temu Brooklyn Beckham w rozmowie z Bustle.