Siostry Kardashian-Jenner przez lata w show-biznesie zawarły mocne przyjaźnie, jednak patrząc na przykład Kylie Jenner (23 l.) i Jordyn Woods, które miały być przyjaciółkami na wieczność, w show-biznesie nic nie nie jest na stałe. Była przyjaciółka Kim Kardashian (40 l.), Larsa Pippen przerwała milczenie i zdradziła, dlaczego została odcięta przez cały klan Kardashianek.

Kim Kardashian zachwycona z wygranej Joe Bidena pozuje z przegranym mężem

Była przyjaciółka Kim Kardashian o tym, dlaczego już się nie przyjaźnią

Kim Kardashian ma bardzo wąskie grono przyjaciół. Celebrytka jest ostrożna w zawieraniu nowych znajomości bo wie, że to co powie w zaufaniu nieodpowiedniej osobie, może być wykorzystane przeciwko niej. Swego czasy Kimmy była nierozłączna z Larsą Pippen, jednak ich przyjaźń skończyła się nagle i bez echa. Zupełnie inaczej niż w przypadku Kylie Jenner i Jordyn Woods.

Wiemy, co Kylie Jenner powiedziała do Jordyn Woods po skandalu z Tristanem Thompsonem – to były MOCNE słowa

Cztery miesiące po tym, jak cała rodzina Kardashian-Jenner przestała obserwować Larsę na Instagramie, ta postanowiła przerwać milczenie i wyjawić, co się naprawdę wydarzyło.

Larsa Pippen uderza w Kanye Westa

Larsa przez lata była najlepszą przyjaciółką Kim Kardashian i Kourtney. W wywiadzie dla Hollywood Raw przyznała, że obwinia Kanye Westa o zakończenie przyjaźni z siostrami.

Celebrytka w rozmowie zdradziła, że była jedyną osobą, do której dzwonił raper, by pożalić się na jakąś osobę. West tak często wydzwaniał do Larsy, że ta postanowiła zablokować numer. Pippen dodała, że nie miała siły by codziennie wysłuchiwać jego żali i nie chciała otaczać się tak negatywną energią. Uważa, że to Kanye nastawił Kim i Kourtney przeciwko niej, a siostry usunęły ją z listy obserwowanych na Instagramie.

Larsa Pippen i Kim Kardashian na selfie.

Larsa Pippen i Kim Kardashian na selfie. Fot.Instagram:larsapippen.

Larsa dodała, że Westowi zależało by przedstawić ją w jak najgorszym świetle, a przez tyle lat była dla Kim i Kourtney oparciem. Jest zdania, że raper zrobił im „pranie mózgu”.

Myślicie, że celebrytki odpowiedzą na jej wyznanie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie i Kendall w przebraniach na Halloween KIEDYŚ I DZIŚ

Khloe Kardashian miała koronawirusa: „Było naprawdę źle. Wymioty, dreszcze”

Kim Kardashian i Kanye West są WŚCIEKLI na Jennifer Aniston

Larsa Pippen gdy przyjaźniła się z Kim Kardashian.

Larsa Pippen gdy przyjaźniła się z Kim Kardashian. Fot.Instagram:larsapippen.

Larsa Pippen i Kourtney Kardashian na imprezie.

Larsa Pippen i Kourtney Kardashian na imprezie. Fot.Instagram:larsapippen.