Kanye West (43 l.) jest jednym z kandydatów na prezydenta w wyborach w USA. Jego nazwisko znajdowało się na kartach w 12 stanach. Nie wszyscy jednak są zadowoleni z jego kandydatury. Do tych osób należy Jennifer Aniston (51 l.).

Kanye West ma SPOT WYBORCZY! Dekalog, zdjęcia z dzieciństwa i ani słowa o Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West wściekli na Jennifer Aniston

Jennifer Aniston opublikowała na Instagramie post, w którym pokazała swoje poparcie dla Joe Bidena. Oprócz tego napisała:

Głosowanie na Kanyego nie jest zabawne. Nie wiem, jak inaczej to powiedzieć. Bądźcie odpowiedzialni 🙏🏼

Zaniedbana Jennifer Aniston widziana po raz pierwszy od KILKU MIESIĘCY (FOTO)

Wyświetl ten post na Instagramie.

#IVOTED for @joebiden and @kamalaharris. I dropped my ballot off, and I did it early 👏🏼 I voted for them because right now this country is more divided than ever. Right now, a few men in power are deciding what women can and can’t do with their own bodies. Our current President has decided that racism is a non-issue. He has repeatedly and publicly ignored science... too many people have died. ⠀ I urge you to really consider who is going to be most affected by this election if we stay on the track we’re on right now... your daughters, the LGBTQ+ community, our Black brothers and sisters, the elderly with health conditions, and your future kids and grandkids (who will be tasked with saving a planet that our leadership refuses to believe is hurting). ⠀ ⠀ This whole thing isn’t about one candidate or one single issue, it’s about the future of this country and of the world. Vote for equal human rights, for love, and for decency. ⠀ ❤️🗳⠀ ⠀ ⠀ PS - It’s not funny to vote for Kanye. I don’t know how else to say it. Please be responsible 🙏🏼

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Wtedy Kanye nie oszczędził swojego komentarza i publicznie ogłosił, że serial „Friends” nie jest zabawny. To jednak nie wszystko – zarówno on i Kim wciąż chowają urazę do aktorki. Chociaż Kardashianka nie zawsze zgadza się z poglądami męża, staje w jego obronie. Ponoć szykują zemstę…

Zszokowało ich to, a im dłużej o tym myślą, tym bardziej się złoszczą. Mówią, że Jen nie może ujść na sucho wyśmiewanie Kanye w tak niegrzeczny i lekceważący sposób – podaje źródło magazynu „Heat”.

Kim Kardashian w Halloween zamieniła dom w wielkiego PAJĄKA: Kto to posprząta?

Jennifer ma się czego obawiać?

Kim Kardashian i Kanye West na rozdaniu nagród

Kim Kardashian i Kanye West na rozdaniu nagród fot. Reuters / Forum

Kim Kardashian płacze podczas rozmowy z Kanye Westem

Kim Kardashian płacze podczas rozmowy z Kanye Westem fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Aniston na spacerze

Jennifer Aniston/fot. FORUM