Były agent Roberta Lewandowskiego po 10 latach zdradza, dlaczego zakończył współpracę z piłkarzem
Robert Lewandowski przez 10 lat współpracował tylko z jednym agentem, Cezarym Kucharskim, który od początku kariery piłkarskiej doprowadził piłkarza do Bayernu Monachium. Kibice byli w szoku, kiedy okazało się w lutym 2018 roku, że współpraca Kucharskiego z Lewandowskim dobiegła końca.
Cezary Kucharki o Robercie Lewandowskim
Robert Lewandowski mówi o swoich córkach – już widzi pomiędzy nimi różnice
Cezary Kucharski dopiero wczoraj postanowił wyjawić kulisy zakończenia współpracy z Robertem Lewandowskim. W programie “Futbolownia” tłumaczył, że zajmował się całością interesów Roberta: sportowymi, reklamowymi i wszystkimi pobocznymi, tak, by Robert mógł się skupić tylko na piłce nożnej, ale zaznacza, że tam gdzie jest sukces, pojawia się grono życzliwych osób, które trzeba było to filtrować, dla jego dobra.
Stałem się więc niejako wrogiem dla tych wszystkich, którzy chcieli się ogrzać przy Lewandowskim – ocenił.
WOW! TYLE zarabia Robert Lewandowski za wpis na Instagramie – kwota robi wrażenie
W tym przypadku świetnie się sprawdzi stwierdzenie: “Jak niewiadomo, o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o pieniądze”. Kucharski uważa, że Robert Lewandowski zażądał od niego dodatkowych pieniędzy:
Mówię o tym pierwszy raz publicznie. To dziś może brzmieć absurdalnie, ale decydującym momentem był ten, kiedy podpisał nową umowę z Bayernem, największą w historii polskiego sportu. Wtedy to Robert zażądał ode mnie dodatkowych pieniędzy z mojej prowizji. Gdy się nie zgodziłem, postanowił zrezygnować ze współpracy. Wiem, że to nieporozumienie było kluczowe, może przelało czarę goryczy między nami. Wiedziałem już, że jeśli mamy w stresie i pretensjach funkcjonować, to raczej nie ma to sensu. Starałem się zdobyć jego zaufanie, to się chyba jednak ostatecznie nie udało – zdradził były agent Lewandowskiego.
Robert Lewandowski WYPROWADZIŁ się z domu? Wszystko przez jego pracę




Bo to są sknery straszne. Wydaje mi się, że to wina Anki, która pochodzi z biednego domu i ma duży kompleks biedy. Sama o tym mówiła.
Naturalnym jest, że manager zarabia prowizję na jaką się umawiaja i za konkretny zakres obowiązków. Jest to kwota z reguły 5-15 procent zależy czym manager się zajmuje dla gwiazdy. Bywa tak że gwiazda robi tylko swoje (gra w piłkę czy zajmuje się muzyką a reszte czasu spędzają na hulaniu). Manager zajmuje się wtedy wdzystkim za nich (opłaca im rachunki, zatrudnia pracowników, pilnuje wszelkich interesów). Więc myślę że nawet 20 % to nie dużo za to że myślisz i dbasz o kogoś. Sukces to w dużej mierze umiejętności managera więc sukces gwiazdy czy firmy też powinien przekładać się na zarobki managera. Robert jak Kanye West uwierzyl że jest Bogiem….
Nie wiem jaka jest prawda. Nie znam pana Cezarego. Ale jedno jest pewne: chytrość Lewandowskich jest legendarna. Wnioskuję, że może być w wypowiedziach pana Cezarego dużo prawdy.
No cóż można się tego było spodziewac po Robercie. Najwidoczniej był za biedny i potrzebował jeszcze wiecej …
Robercik jak zwykle skromniutki
Facet tego kontraktu nie negocjował, nie miał na niego wpływu zajmował się tylko reklamami w Polsce, a chciał prowizję w milionach. …
A taki niby skromny Robert, przyzwyczajony do biedy i w ogóle…
Czemu chciał dodatkowe pieniądze pieniądze z prowizji menagera?
Lewandowski pan dusigrosz? Typowe wsrod bardzo majetnych. Pracownikow, w szczegolnosci lojalnych nalezy doceniac. Ja to robie i nie czuje, ze z tego tytulu biednieje, wrecz przeciwnie.