Choć Robert Lewandowski ostatnio sporo czasu spędzał z Anną i Klarą. Niedawno ich rodzina się powiększyła i na świat przyszła kolejna córka pary – Laura. Rodzice są przeszczęśliwi, ale trenerka wyznała, że po narodzinach dziecka ma w domu małą rewolucję. Jak sobie teraz poradzi, kiedy zostanie sama z córkami?

Robert Lewandowski po narodzinach córek dodał niemal IDENTYCZNE zdjęcia. A Anna?

Robert Lewandowski zamieszkał w hotelu

Dlaczego sama? Co się dzieje z Robertem Lewandowskim? Jak podaje portal Fakt.pl piłkarz musiał w piątek opuścić rodzinę i przez najbliższe dni będzie mieszkać w hotelu. A to z powodu przepisów wprowadzonych w związku ze wznowieniem rozgrywek Bundesligi w przyszły weekend. Zanim piłkarze ponownie pojawią się na boiskach, wszystkie zespoły muszą odbyć przymusową kwarantannę w hotelach.

Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś w naszym klubie miał się zachowywać nieodpowiednio. Nie chcę nawet myśleć o tym, że ktoś mógłby złamać reguły. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że gra toczy się o kilkaset milionów euro i nie można dopuścić, by jakieś nieodpowiedzialne akcje mogły to wszystko zepsuć – stwierdził dyrektor sportowy Bawarczyków Hasan Salihamidżić.

Wygląda na to, że nie będzie możliwości „ucieczki” z hotelu. Zdaje się, że dla Roberta Lewandowskiego rozłąka z rodziną może być trudniejsza niż zwykle, skoro w domu pojawił się nowy członek rodziny, który wymaga dużo uwagi.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska pokazała się pierwszy raz po porodzie

Jeśli wierzyć w znaczenie imienia LAURA, druga córka Lewandowskich będzie jak Lewa

Anna Lewandowska pokazała PIERWSZE zdjęcie Klary z młodszą siostrą Laurą

Robert Lewandowski na boisku

Robert Lewandowski/fot. AKPA

Robert Lewandowski na ściance

Robert Lewandowski/fot. AKPA

Robert Lewandowski na boisku

Robert Lewandowski/fot. AKPA

Robert Lewandowski na ściance

Robert Lewandowski/fot. AKPA