Były mąż Britney Spears postanowił napisać książkę! Nie byle jaką, bowiem ma ona opowiadać o jego doświadczeniach związanych z ojcostwem, a skompromitowany ojciec  gwiazdy pop „zgodził się przy niej pomóc”, ujawniła dziennikarka Daphne Barak.

 Kevin Federline pisze książkę o ojcostwie

Ciekawostką jest fakt, że Kevin i Jamie przez kilka lat nie rozmawiali ze sobą. Według dziennikarki, która przekazała informacje Mail on Sunday, panowie podali sobie ręce, a nawet postanowili zająć się wspólnym projektem.

Kevin Federline opublikował wideo, które ma POGRĄŻYĆ Britney Spears. „Koniec KŁAMSTW” – grzmi

We wrześniu 2019 roku Federline wystąpił o zakaz zbliżania się dziadka chłopców, po tym jak rzekomo przekroczył granice wobec swojego wnuka Seana Prestona, którego były tancerz ma z Britney.

Pomimo iż Jamie nie został wówczas skazany, nakaz sądowy uniemożliwił mu widzenie Prestona, 17, i drugiego syna byłej pary, Jayden James, 16, przez trzy lata!

Kevin Federline ATAKUJE Britney Spears i staje po stronie jej ojca – „Jamie Spears OCALIŁ jej życie”

„Tęsknię za moimi dwoma chłopcami naprawdę, naprawdę mocno. Naprawdę,” Jamie powiedział Barak w swoim pierwszym wywiadzie od dekady. „Byliśmy bardzo, bardzo blisko. (…) To były ciężkie trzy lata bez nich”.

Jamie opisał swoją rodzinę jako „bałagan”, dodając:

„Wszystko, co mogę powiedzieć, to że większość ludzi nie ma pojęcia, jaka jest prawda.”

Britney Spears z okazji swoich urodzin pokazała zdjęcia synów, którzy nie utrzymują z nią kontaktu

Ostatnie lata rzeczywiście były burzliwe dla rodziny Spearsów, ponieważ Britney, lat 41, oskarżyła swojego ojca o znęcanie się nad nią, zanim sędzia w Los Angeles zakończył opiekę sprawowaną nad nad piosenkarką przez ojca w listopadzie 2021 roku. Jamie Spears sprawował opiekę nad Britney i jej majątkiem od 2008 roku. W tym czasie nie mogła ona podejmować żadnej decyzji samodzielnie. Jej ojciec uparcie twierdzi, że gdyby tego nie zrobił Britney „mogłaby nie żyć”.

Britney zła na synów: „Chcecie, żebym nadal dawała waszemu tacie 40 tys. dolarów miesięcznie?”

Jednak Britney i jej legion fanów widzą sytuację inaczej, zarzucając Jamiemu, że wykorzystał swoje prawa jako opiekun córki i wzbogacił się o miliony dolarów z jej majątku.

 

 

 

 

Forum

Britney Spears Credit line: Cooper-Gros/X17agency.com / X17 / Forum

Britney Spears going to a grocery store with her fiancŽ Kevin Federline in Beverly Hills. Britney displays a shirt sayingÓ Addicted to kabbalah”., Credit line: – / Backgrid USA / Forum

, Credit line: ABACA / Abaca Press / Forum