Cardi B (27 l.) od kiedy została mamą dzieli obowiązki pomiędzy karierą a macierzyństwem, ale to czas spędzony z jej 18-miesięczną córką Kulture jest dla niej najważniejszy. Cardi na Instagramie śmiała się, że jej dziewczynka mimo wieku już nawiązuje znajomości z bogatymi dzieciakami. Kulture i Stormi Webster zostaną najlepszymi przyjaciółkami?

Cardi B jest jedną z najsztuczniejszych gwiazd? Piosenkarka pokazała się bez makijażu i wyszukanej stylizacji

Córka Cardi B na hucznej imprezie urodzinowej Stormi Webster

Obie są sławne, obrzydliwie bogate i wychowują córki. Mowa oczywiście o Cardi B i Kylie Jenner. Każda z nich jako mama kompletnie oszalała na punkcie swojego dziecka. Kylie i Cardi słyną z tego, że rozpieszczają swoje dziewczynki do granic możliwości. Ciekawe, czy bogate mamy rywalizują w jakiejś konkurencji? Bo, co chwilę przebijają się w pomysłach na najbardziej absurdalne i kosmiczne drogie prezenty! 

Kulture zaprzyjaźnia się z bogatymi znajomymi i zjada całe jedzenie jakie jest na #stormiworld. Jestem taka szczęśliwa, że ​​moje dziecko dobrze się bawiło! Wszystkiego najlepszego piękna Stormi – podpisała wideo raperka 

Niestety, ale Cardi B nie była obecna na przyjęciu urodziwym Stormi. Wieczór spędziła z mężem w Miami, gdzie uczestniczyła w Super Bowl. Kulture na imprezie pilnowała ciocia, Hennessy Karolina, która jest bliską osobą dla raperki. Wystawna impreza urodzinowa 2 letniej Stormi była urządzona w klimacie wesołego miasteczka.

Dziękuję za obecność piękna Kulture – podpisała zdjęcie Cardi B z córką Kylie Jenner

Wszystko wskazuje na to, że sławne mamy chcą żeby ich córki (które są w zbliżonym wieku) zaprzyjaźniły się ze sobą.

Cardi B z córką Kulture na urodzinach Stormi:

View this post on Instagram

I will never let you down babygirl .

A post shared by Cardib (@iamcardib) on

ZOBACZ WIĘCEJ:

Cardi B z córeczką Kulture w pasujących stylizacjach. Modny duet?

Ups! Cardi B odsłoniła zbyt wiele na Billboard Music Awards

Cardi B pokazuje okropnie spuchnięte stopy i zapewnia, że już NIGDY nie podda się operacjom plastycznym