Jakiś czas temu prosto zza oceanu do Polski na salony wjechała 23-letnia Caroline Derpienski – modelka znana wcześniej jako Karolina Derpieńska z Białegostoku. Samozwańcza celebrytka mocno namieszała w polskim show-biznesie udzielając wielu kontrowersyjnych wywiadów, wchodząc w konflikty z polskimi gwiazdami i odgrażając się pozwami na prawo i lewo. Nim Caroline wróciła z powrotem do Miami zdążyła mieć na pieńsku m.in z Julią Wieniawą, Katarzyną Nosowską, Klaudią Halejcio, Sandrą Kubicką oraz Anetą Glam z „Żon Miami”. Teraz 21-latka „uwzięła się” na rodzinę Rubików mieszkających w Miami i non stop rzuca pod ich adresem niewybredne komentarze, a ostatnio nawet odgrażała się sądem pod adresem Agaty Rubik, gdy ta ośmieliła się między słowami skrytykować nową torebkę Caroline, sugerując, że to podróbka.

Choć zarówno Derpieński jak i Rubikowie pochodzą z Polski, a obecnie mieszkają w Miami, można by przypuszczać, że ich drogi nie często się ze sobą przecinają. Świat jest jednak wbrew pozorom mały, o czym przekonała się Caroline, gdy… już drugi raz wylądowała w tym samym samolocie co Piotr Rubik!

Caroline Derpieński GROZI SĄDEM Agacie Rubik! „Gdyby nie Piotr, byłabyś nikim”

Caroline Derpieński znów wylądowała z Piotrem Rubikiem w jednym samolocie. Posypały się komplementy

Ich pierwsza „wspólna” podróż odbyła się w październiku 2023 roku, gdy okazało się, że obydwoje siedzą obok siebie w „business class”. Derpieński zrelacjonowała podróż na swoim Instagramie robiąc Rubikowi zdjęcia z ukrycia oraz zapewniła fanów, że „dzisiaj ma majtki”, czym nawiązała do prowadzonego wcześniej live’a Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. W trakcie transmisji jeden z fanów małżeństwa zwrócił uwagę, że Miami nie jest najlepszym miejscem do wychowywania dzieci, bo „biega tam Derpieński bez majtek”, na co obecna na live Agata Rubik przytaknęła i dodała, że „tacy bez majtek są najgorsi”. Od tamtej pory 21-letnia Caroline prowadzi zażartą wojnę z Agatą.

Wszystko jednak wskazuje na to, że wojna nie dotyczy Piotra, który ponownie zasiadł w biznes klasie niedaleko Derpieński. Caroline przyznała szczerze, że muzyk ujął ją kulturą osobistą i tym, że nie omieszkał się z nią przywitać, pomimo jej konfliktu z jego żoną:

Kochani, chcę być z wami obiektywna. Kłótnie pomiędzy babami mogą być, baby są jakie są, ale Pan Rubik… totalnie zmieniłam o nim zdanie (…). To jest człowiek „no drama”, który widać, że jest poczciwy. Pomimo tego, że obraca się w towarzystwie kobiet, które kochają dramy (…), on ciężko pracuje, jeździ non stop do Polski zarabiać, pracować, żeby po prostu utrzymać rodzinę i zapewnić jej byt. To pokazuje, że jest męski, kochający i dbający o rodzinę. Poczciwy, fajny człowiek, kulturalny, przywitał się ze mną – zachwycała się Caroline.

Jednocześnie, by nie było za słodko, Caroline nie omieszkała dorzucić kilku uszczypliwych słów pod adresem Agaty Rubik:

Na początek oceniłam Rubika przez pryzmat zachowania i stosunku szczególnie do mnie jego żony, ale to jest po prostu odrębna jednostka (…). On nie odpowiada za to, w jakim paskudnym towarzystwie obraca się jego żona, więc ja do Rubika nic nie mam, ale śmieszy mnie, że jego żona mnie nienawidzi. Każdą możliwą okazję wykorzystuje ze swoimi koleżaneczkami, które są moimi wrogami, do paskudnego obśmiewania mojej osoby, za co ja nie byłam dłużna parę razy i nie żałuję tego (…). Także to nie jest jego wina, że ma taką żonę, a nie inną.

Myślicie, że kiedyś się polubią?

Caroline Derpieński dalej atakuje Rubików. Agata KOMENTUJE!

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

pasekkozak

Agata Rubik, Aneta Glam, Agata Arakel, IG:agata_rubik

Agata Rubik, Aneta Glam, Agata Arakel, IG:agata_rubik

Agata Rubik

Agata Rubik

Agata Rubik mówi o powrocie do Polski

Agata Rubik mówi o powrocie do Polski

Agata i Piotr Rubik zdali prawo jazdy 

Agata i Piotr Rubik zdali prawo jazdy

scena z: Caroline Derpienski, SK:, , fot. AKPA

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński