Aleksandra Stręk i Adrian „Armando” Wdowiak byli uczestnikami czwartej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości”. Podczas pobytu na wyspie zyskali popularność wśród widzów. Już podczas pobytu w programie wyznali sobie miłość. Para często publikowała wspólne zdjęcia i otwarcie mówiła o swojej relacji. Adrian Wdowiak po powrocie do Polski przeprowadził się z rodzinnej Łodzi do Wrocławia, by zamieszkać Aleksandrą.

Kolejna zwycięzka para „Love Island” się rozstała. Wydali oświadczenie

Aleksandra Stręk i „Armando” nadal razem?

W grudniu 2022 roku para rozstała się, co nie umknęło fanom programu. Profile Influencerów zostały zalane komentarzami. Para nie poinformowała o dokładnych powodach swojego rozstania. Jednak Aleksandra nie pozostawiła obserwujących bez odpowiedzi na temat zakończonego związku:

Wypowiem się na ten temat tylko raz. Z racji tego, że wiem ile osób nam kibicowało, czuję się zobowiązana aby poinformować Was o naszym rozstaniu. Podjęliśmy wiele prób aby ratować ten związek, przychodzi jednak moment w którym nic więcej nie da się zrobić – napisała Aleksandra.

TYLKO U NAS! Sandra Dorsz o życiu po „Love Island”, związku z Mateuszem i hejcie: „Czegoś takiego się nie spodziewałam”

Kilka miesięcy później para ponownie zaczęła publikować wspólne posty i relacje. Widzowie szybko zorientowali się, że Aleksandra i „Armando” są znowu razem. Spekulacje nie pozostały bez odpowiedzi, Influencerzy potwierdzili powrót do relacji. Teraz są jedną z najbardziej popularnych par z programu „Love Island. Wyspa miłości”. Związek bohaterów reality show obserwuje tysiące osób. Aleksandra i „Armando” od pewnego czasu publikują żartobliwe historie związkowe, które rozbawiają fanów ich relacji.

Love Island. Widzowie są wściekli na Karolinę Gilon. Nie chcą jej w kolejnym sezonie

Uwielbiam Was. Zawsze dostarczacie porządna dawkę śmiechu 😂

Wielu nie dawało Wam szans po programie Ll a tymczasem Wy jesteście super para. Mega się Was ogląda. Super – piszą internauci.