Chrissy Teigen (34 l.) została twarzą najnowszego wydania „Glamour UK”. Na łamach tego pisma celebrytka otworzyła się i szczerze opowiedziała o swoich operacjach plastycznych, przy okazji mówiąc – że nie jest zadowolona z jednej z nich.

Chrissy Teigen chciała być jak Kim Kardashian i pokazała wnętrze swojej spiżarni. Jednej rzeczy jest pod dostatkiem (FOTO)

Chrissy Teigen o operacji biustu

Teigen od zawsze należała do osób, które mają do siebie duży dystans. Chrissy nigdy nie ukrywała, że jej obecny wygląd jest efektem operacji plastycznych.

Tak, zrobiłam swoje piersi, gdy miałam około 20 lat. Chodziło bardziej o ich wygląd w stroju kąpielowym. Pomyślałam, że jeśli będę pozować, położę się na plecach, to chcę, żeby biust wyglądał dobrze – powiedziała Chrissy w wywiadzie

Chrissy zanim została mamą na pełen etat była modelką. Głównie występowała w sesjach zdjęciowych kostiumów kąpielowych Sports Illustrated, więc jej wygląd i figura musiały być nienaganne. Przez lata dbała, by jej waga była taka sama, katowała się ćwiczeniami i dietą.

Dopiero po dwóch ciążach nauczyła się akceptować swoje nowe ciało.

View this post on Instagram

sausage

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Chrissy razem z mężem wokalistą Johnem Legendem  wychowują dwójkę dzieci: 3- letnią córkę Lunę i 1- letniego syna Milesa

Trzyletnia córka Chrissy Teigen zrobiła SCENĘ na ulicy; zobaczcie, jak to się skończyło…

Teigen gdy tylko urodziła dzieci, musiała kompletnie zmienić swoje życie. Zrezygnowała z kariery modelki na rzecz wydania książek kucharskich, które okazały się bardzo popularne. Teraz celebrytka może więcej czasu spędzać z swoimi pociechami i skupić się na gotowaniu.

Potem masz dzieci, piersi napełniają się mlekiem i spuszczają powietrze – powiedziała

Chrissy Teigen

Fot.Forum/Backgrid USA

Chrissy Teigen

Fot.Forum/Backgrid USA

Teigen przyznała, że niedawno zdecydowała się na wypełnianie biustu, by były jędrniejsze i bardziej zaokrąglone – ale zmieniła zdanie i po namyśle zastanawia się nad całkowitym usunięciem implantów.

Myślę, że powinno wymieniać się [implanty] co dziesięć lat. Ale kiedy masz dzieci, myślisz o ryzyku operacji – a ja nie chcę umrzeć na stole operacyjnym, po nieudanym powiększaniu biusty – zażartowała w typowy dla siebie sposób Chrissy

ZOBACZ WIĘCEJ:

SZOK! Chrissy Teigen wyjawiła, że lotniska mają INNY terminal dla celebrytów

Drama w komentarzach pod najnowszym zdjęciem Chrissy Teigen!

Niesforne bikini Chrissy Teigen wymknęło się spod kontroli (ZDJĘCIA)