W połowie listopada Agnieszka Włodarczyk wraz z partnerem, Robertem Karasiem, na kilka tygodni wyjechali z kraju. Para przebywała na wyspie Gili Air w Indonezji, gdzie też spędziła święta Bożego Narodzenia. Dla aktorki był to wyjątkowy czas, bo na rajskiej wyspie przebywała w pierwszych miesiącach swojej ciąży.

Robert Karaś mówi o pierwszym spotkaniu z Agnieszką Włodarczyk: „Media pie*dolą, że zostawiłem kochaną żonę dla innej”

Agnieszka Włodarczyk na wakacjach

Pod koniec stycznia para powróciła do Polski. Jak zdradziła Włodarczyk, ich powrót był spowodowany zobowiązaniami zawodowymi jej i jej partnera, a nie złym samopoczuciem aktorki. Wygląda na to, że para uporała się ze sprawami zawodowymi, bo znów ruszyła na wakacje.

Aktorka chwali się relacjami z ciepłego miejsca i relacjonuje, jak przebiega jej wolny czas. Opublikowała też zdjęcie na tle palmy i przyznała, że nie dla niej siedzenie w domu.

Długo na mrozie nie wytrzymałam – napisała.

W komentarzach pod zdjęciem odezwała się masa osób, które zwróciły uwagę na to, że Agnieszka Włodarczyk podróżuje w ciąży, a w dodatku w dobie pandemii. Jedni za to ją podziwiają, inni krytykują.

  • Podróż w ciąży i w pandemii ? Nie krytykuje ale podziwiam odwagę.
  • Trochę głupota i brak empatii podróżować teraz.
  • I bardzo dobrze – jak może to niech sobie Pani Agnieszka podróżuje ile chce!
  • Generalnie wyjazd w dobie epidemii do ciepłego kraju, jakby nic się nie stało. Fakt …podziwiać? Krytykować? No comment… Czasem warto dać dobry wzorzec i zostać w domu… – czytamy pod zdjęciem.

Aktorka odniosła się do niektórych z komentarzy, ale też na InstaStories odezwała się do „sztucznie martwiących się osób” i przyznała, że kocha podróże i nie zamierza z nich rezygnować.

Wybacz, ale krytykanctwo zostaw dla swoich najbliższych. Ja żyję po swojemu i nikomu nic do tego – odpisała na jeden z komentarzy.

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Włodarczyk otwiera się na temat ciąży. „Nie wiem, co to poranne mdłości ani żadne mdłości”

Agnieszka Włodarczyk urządza dom. Pokazała stylowy przedpokój