Jessica Biel (37 l.) i Justin Timberlake (38 l.) przechodzili ostatnio trudne chwile. W listopadzie muzyk i aktor został sfotografowany, gdy był pod wpływem alkoholu i trzymał za rękę koleżankę z planu, Alishę Wainwright. Później, podobno pod naciskiem żony, wystosował oficjalne przeprosiny na Instagramie. Jak obecnie wyglądają ich relacje?

Justin Timberlake BEZ OBRĄCZKI imprezuje z piękną Alishą Wainwright – The Sun pokazał ZDJĘCIA

Justin Timberlake i Jessica Biel pracują nad swoim małżeństwem

Te zdjęcia obiegły wszystkie media plotkarskie – Justin był na nich wyraźnie pijany, a jego gest w stronę Alishy wyglądał co najmniej dwuznacznie. Pracują oni razem na planie filmu „Palmer”.

Justin Timberlake masowo komentuje posty Jessiki Biel! Tym razem chciał pokazać, jak bardzo kocha żonę

Chociaż Jessica poczuła się zraniona, wciąż ufa mężowi.

Po tym, jak Justin został zauważony trzymając się za ręce ze swoją koleżanką, para potrzebowała czasu, aby dojść do porozumienia. Spędzili sporo czasu sam na sam. Justin i Jessica bardzo się kochają i nie pozwolą, by to ich rozdzieliło, tym bardziej, że Justin powiedział Jessice, że jej nie zdradza, a ona mu wierzy – donosi informator Entertainment Tonight.

Justin Timberlake wciąż POKUTUJE za swoje zachowanie. Jessica Biel mu nie odpuszcza

Justin i jego żona wychowują 4-letniego syna Silasa.

Kilka tygodni temu popełniłem błąd, ale pozwólcie, że wyrażę się jasno – do niczego nie doszło między mną a moją koleżanką z planu. Tej nocy wypiłem zdecydowanie za dużo i żałuję swojego zachowania. Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, który chcę dać mojemu synowi. Przepraszam moją niesamowitą żonę i rodzinę za postawienie ich w tak zawstydzającej sytuacji i jestem skoncentrowany na byciu najlepszym mężem i ojcem, jakim mogę być – pisał w oświadczeniu Timberlake.

Jessica Biel i Justin Timberlake z synem fot. Forum/Backgrid

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake i Jessica Biel fot. Forum Backgrid USA

Jessica Biel fot. Forum/Mega Agency