Internet zalały bardzo niepochlebne komentarze, po tym jak w sieci zostały opublikowane najnowsze zdjęcia Toma Cruise’a. Aktor podczas weekendowego meczu baseballowego National League Division Series pomiędzy Los Angeles Dodgers i San Francisco Giants, wyglądał jak zupełnie nowa osoba. Czyżby przeszedł operacje plastyczną, która dopiero się „układa” czy może po prostu przytył?

Kim jest nowa dziewczyna Toma Cruise’a?

Co się stało z twarzą Toma Cruise’a

W sieci pojawiły się zdjęcia i filmy, na których 59-letni Tom Cruise uśmiecha się na trybunach i macha do fanów, od razu posypały się teksty typu: „Co się dzieje z jego twarzą? Nadęte policzki jak u wiewiórki?” jedna osoba napisała na Twitterze. „Co on robi z twarzą, ma tego samego chirurga co Wayne Newton?” napisała inna osoba.

A jeszcze niedawno pisaliśmy o jego wyczynach kaskaderskich w prawdziwym życiu, gdy przystojny Tom Cruise lądował awaryjnie helikopterem na czyimś prywatnym polu w Anglii. Wyglądał wtedy całkowicie inaczej, był bardziej podobny do samego siebie.

Tom Cruise oszalał? Odsuwa się od ludzi i Scjentologii

Opuchnięta twarz, którą zaprezentował podczas niedzielnego meczu świadczy zapewne o przebytych zabiegach medycyny estetycznej lub operacji z zakresu chirurgii plastycznej. Inni sugerują przybranie na wadze, starzenie się lub reakcję alergiczną.

„Tom zrobił coś ze swoją twarzą albo trochę przytył. Ale to jest nasz Tom!”, skomentowała jedna osoba.

„Co, do diabła, dzieje się z jego twarzą?” Czy ma reakcję alergiczną?”, zażartował inny internauta.

„Wciąż wygląda świetnie jak na swój wiek. Ma prawie 60 lat na miłość boską!”, napisał kolejny.

„Co się z nim stało? o, nie!!! wygląda koszmarnie”, czytamy na Twitterze.

A jakie jest Wasze zdanie?

28-letnia Bella Kidman Cruise pokazała swoją twarz na Instagramie