W niedzielę 3 lutego swoją premierę miała 14. edycja „Tańca z Gwiazdami”, na którą wszyscy czekali. Show po dwóch latach wróciło w zupełnie nowej odsłonie na antenę Polsatu i mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze występy wszystkich par. Oczy wielu zwróciły się w szczególności ku najbardziej nietypowej parze wieczoru – Dagmarze Kaźmierskiej z „Królowych życia” i Marcinowi Hakielowi.

Tancerz po 15 latach zdecydował się wrócić na parkiet i sięgnąć po zwycięstwo, jednak jego ambicje szybko przygasły, gdy ogłoszono, że jego partnerką zostaje kontuzjowana Dagmara. Gwiazda „Królowych życia” kilka lat temu uległa wypadkowi samochodowemu, w którym mocno ucierpiały jej nogi. Konieczne były operacje i długa rehabilitacja.

Ostatecznie parze udało się zatańczyć podczas pierwszego odcinka nowej edycji show, jednak oceny jury były bezlitosne – Kaźmierska dostała najniższe noty ze wszystkich występujących par i zdobyła jedynie 17 punktów na 40.

Dagmara Kaźmierska o ocenie jury po występie w TzG i swojej kontuzji: „To dramat, nie ma co mówić”

Conan Kaźmierski ocenia występ swojej mamy w „TzG” i decyzję jury

Krótko po występie mieliśmy okazję porozmawiać z jej synem, 22-letnim Conanem Kaźmierskim, który wspierał mamę siedząc na widowni. Już na wstępie przyznał, że był oczarowany występem Dagmary i oglądanie swojej mamy w programie bardzo go wzruszyło:

Było przecudownie, po prostu zjawiskowo, majestatycznie, masakra i w ogóle rzadko kiedy miałem takie uczucie w życiu, jak podczas tego tańca. Ja miałem całą mokrą tą poszetkę. (…) Mimo tego, że się bardzo wstrzymywałem, ale mówię o tym, bo zostało to nagrane tak czy siak. No bardzo się wzruszyłem, przyznaję.

Conan miał również okazję poznać osobiście tanecznego partnera Dagmary, Marcina Hakiela. Choć 22-latek jest bardzo nieufny w stosunku do mężczyzn w otoczeniu swojej rodzicielki, w rozmowie z nami przyznał, że z Marcinem od razu się polubił:

Nie no oczywiście kontrola na najwyższym poziomie jeśli jakiś facet w ogóle dotyka moją mamę. Jestem bardzo zadowolony, w ogóle super, że tak sparowali moją mamę z tym Marcinkiem naszym właśnie. Mimo, że znam go kilka dni, uważam, że jest dobrym człowiekiem, sympatycznym, jest w ogóle super.

Jednocześnie Conan zdradził, że choć Dagmara stara się robić dobrą minę do złej gry, każdy kolejny trening przysparza jej wiele cierpienia ze względu na kontuzję nóg:

Mama zawsze kipi energią. Nie wiem czy chciałaby, żebym to mówił, ale powiem, że po niektórych tańcach mamę na tych treningach strasznie bolą nogi i ja widzę, że po prostu bardzo cierpi i daje naprawdę mega dużo z siebie żeby wszystko było dobrze. I też dla Marcina i w ogóle. Bardzo ciężko jest mojej mamie, naprawdę. I to w ogóle nie porównywalnie.

Na koniec poprosiliśmy go, by zdradził, co sądzi o surowej ocenie jury. Conan podkreślił, że nie zgadza się z punktacją, jaka przypadła jego mamie za występ. Jednocześnie zaskoczył… nieoczekiwanym wyznaniem o Iwonie Pavlović:

(…) Negatywnie to oceniam, aczkolwiek ja wiem, że oni mają nieporównywalnie większą wiedzę ode mnie, także ja się z tym nie będę kłócić, bo to właśnie nasze jury jest po to, żeby oceniać w sposób fachowy. (…) Ja niektóre osoby w jury znam od kiedy ten program powstał, przecież oglądałem z babcią świętej pamięci. Pani Czarna Mamba, no sorry… jak wino no coraz ładniejsza, a na żywo już w ogóle. (…) Piękna kobieta, co tu dużo mówić.

W trakcie wywiadu z Kozaczkiem Conan odpowiedział też na pytanie, czy chciałby wziąć udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Jesteście ciekawi jego odpowiedzi? Obejrzyjcie cały wywiad z Conanem Kaźmierskim poniżej!

Internauci PIEJĄ Z ZACHWYTU po występie Marcina Hakiela i Dagmary Kaźmierskiej!

pasekkozak

Dagmara Kaźmierska szuka męża w programie. Będzie ślub na wizji?

scena z: Dagmara Kaźmierska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, fot. Baranowski/AKPA