Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym Kaio miesiąc temu. Modelka poinformowała, że nie mogła dogadać się z Kaio, bo podzielił ich odmienny styl życia i inne oczekiwania. Para umówiła się, że nie będzie komentować w mediach swojej decyzji, ale szybko zaczęli nawzajem obrzucać się oskarżeniami. Kaio ujawnił, że chciał rozstania od dłuższego czasu, ale Sandra zagroziła – że targnie się na swoje życie.

Sandra Kubicka o swojej pasierbicy

Sandra Kubicka bawi się z PASIERBICĄ na jachcie. W końcu się dogadały?

Był jeszcze inny powód ich kłótni… Sandra Kubicka jeszcze w czasie związku skarżyła, że nie dogaduje się z 13-letnią córką Kaio. W rozmowie z „Pomponikiem” modelka po raz kolejny wypowiedziała się na temat Isabell Goncalves.

On spowodował, że jest negatywnie nastawiona do kogokolwiek pozna, ponieważ tyle kobiet przechodzi przez życie Kaio i jej. On popełnia taki problem, że od razu je przedstawia swojej córce to, czemu ma być miła, wiązać się, skoro zaraz będzie kolejna (…) Wielokrotnie mówiłam, że jest mi ciężko być macochą dla nastolatki… (…) Były bardzo nieprzyjemne komentarze w moją stronę, ale to nie jest moja rola, żeby się w to wtrącać, jeżeli ktoś ma to powiedzieć, to powie to on, ale nie mówił… – zdradziła Sandra Kubicka.

Na końcu rozmowy siebie określiła diamentem, o który Kaio nie walczył, a jego nową dziewczynę nazwała srebrem.

Nie każdy docenia te diamenty, niektórzy wolą srebro – skwitowała modelka.

Sandra Kubicka zdradza nam, czy ma jeszcze kontakt z Kaio (WIDEO)

Córka Kaio, Isabell Goncalves wydała oświadczenie. Wywiad z Sandrą Kubicką bardzo ją poruszył i postanowiła napisać swoją wersję wydarzeń:

W wywiadzie na „Pomponiku” Sandra wypowiedziała się, że „wielokrotnie były bardzo nieprzyjemne komentarze w moją stronę, ale ja odchodziłam i nie chciałam się w to wtrącać”. Prawda jest taka, że Sandra nawet nie próbowała nigdy zbudować ze mną żadnej relacji. Nie próbowała się do mnie w żaden sposób zbliżyć. Wręcz przeciwnie – zabierała mi mojego tatę, a mnie odtrącała. Obwiniała mojego tatę za to, że już ma córkę i nie mogła pogodzić się z faktem, że ja zawsze przy nim będę – napisała Isa.

Zaznacza, że jej tata jest jednym z najwspanialszych ludzi, jakich zna, dlatego ona też cierpiałam, widząc, jak jego serce jest rozrywane pomiędzy kobietą, która podobno go „kocha”, a ją.

Jednym z dowodów na to, co tutaj opisuję, jest to, że mój tata nie mógł nawet być na moich 13. urodzinach z powodu Sandry. Nie piszę tego, żeby w żaden sposób nią teraz gardzić i mówić źle na jej temat, ponieważ zostałam inaczej wychowana. Chodzi mi tylko o to, żeby odnosiła się do mojej rodziny z szacunkiem. Z takim samym szacunkiem, z jakim ja i mój tata darzymy jej rodzinę – oświadczyła córka Kaio. 

Sandra Kubicka otworzyła się na temat NOWEGO związku. „Cały świat przeciwko nam”

View this post on Instagram

Always celebrating something

A post shared by Kaio Alves Goncalves (@kaioalvesgoncalves) on

Screen Instagram

Screen Instagram

Screen Instagram

Screen Instagram

Screen Instagram

Screen Instagram