Sandra Kubicka (25 l.) niedawno zerwała zaręczyny z Kaio Alves Goncalvesem. To nie jedyna zmiana w życiu modelki. Sandra postanowiła przeprowadzić się z Miami do Polski i postanowiła zacząć nowe życie. Okazuje się też, że ma też nowego partnera.

Wiemy, kim jest nowy chłopak Sandry Kubickiej. Jest przystojny i odnosi spore sukcesy

Sandra Kubicka o nowym partnerze

Niedawno odbyła się premiera perfum Sandry Kubickiej. W rozmowach z mediami modelka mówiła nie tylko o pracy i planach zawodowych, ale też odpowiadała na pytania dotyczące jej życia prywatnego. W rozmowie z Kozaczkiem przyznała, że ma nowego partnera, ale tym razem nie chce pokazywać każdego aspektu życia prywatnego w mediach.

I choć przyznała, że na razie nie chce pokazywać partnera i mówić o związku, to jednak nagrała wideo, w którym nieco zdradziła na temat partnera i łączącego ich uczucia.

Chciałam to trzymać troszeczkę bardziej prywatnie, ale jak już robią nam zdjęcia z ukrycia, to już się chyba nie da. Mam „psychologów”, którzy piszą mi w DM, że oszukuję samą siebie. Mam to gdzieś, szczerze. Ważne, że jestem szczęśliwa. Śmiejemy się, że jesteśmy jak Romeo i Julia XXI wieku, cały świat przeciwko nam – „Nie możecie być razem”. Dla niektórych zły czas. Czasem w życiu tak jest, że w takich dziwnych momentach, ale co z tego. Ważne, że się uszczęśliwiamy – zdradziła Kubicka.

Ex narzeczony Sandry Kubickiej żałuje, że zdradził szczegóły rozstania: „Pozwoliłem, aby emocje przejęły kontrolę”

Kubicka wyjaśniła, że nie obchodzą ją komentarze innych. Ona jest szczęśliwa u boku partnera, który ją wspiera i dzięki któremu się uśmiecha. Dodała też, że nie zamierza pojawiać się z nim na ściankach.

Jesteśmy w tym samym wieku, więc też nie robimy jakichś rzeczy pochopnie. Mogę pierwszy raz iść przez życie z kimś w tym samym tempie i się rozwijać. Zmienił moją perspektywę, sprawia że uśmiecham się i nareszcie mogę się czuć, że mam 25 lat i na wszystko jest czas. Nie czuje jakiejś presji i wspiera mnie z boku. Ceni sobie prywatność i tak chcieliśmy, no ale… Nie będziemy chodzić na ścianki. Jest fajnie, jest super. Nie oczekuję, żeby wszyscy rozumieli – wyjaśniła.

ZOBACZ TEŻ:

Sandra Kubicka w czerwonym bikini – wygląda jak z Pamela Anderson ze „Słonecznego Patrolu”

Sandra Kubicka komentuje wpis Kaio: Miałam depresję

 

View this post on Instagram

true colors.

A post shared by SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka) on