Michał Wiśniewski (47 l.) wiele razy udowadniał, że jest dumny ze swoich dzieci. Tym razem wokalista nie mógł ukryć, że jego nastoletnia córka Etiennette zrobiła kawał dobrej roboty rapując w popularnym wyzwaniu. Jak wypadła nastolatka? Fani czekają na więcej.

Michał Wiśniewski już po piątym ślubie? Wygadał się w trakcie wywiadu?

Etiennette Wiśniewska zarapowała w #hot16challenge

Michał Wiśniewski również przyłączył się do popularnego wyzwania #hot16challenge i zaprezentował swoje umiejętności wokalne – jednak postanowił pochwalić się, jak wypadł raps jego córki Etiennette. Do akcji wciąż przyłączają się nowe gwiazdy. Każdy nominowany artysta musi napisać 16 wersów utworu, a następnie go zarapować. Cała akcja została stworzona po to, aby zebrać jak najwięcej środków na szpitale.

13-letnia Etiennette i Vivienne przyszły na świat z małżeństwa Wiśniewskiego z Anną Świątczak. Mimo, że Michał rozstał się z byłą żoną i jest już w piątym związku – to stara się utrzymywać dobre kontakty ze wszystkimi swoimi dziećmi.

Dumny tata pochwalił się nowym filmikiem nastoletniej córki – Etiennette w roli raperki wypadła naprawdę dobrze. Jej teksty nie są banalne, ma niezłe flow i chyba sama również się świetnie bawiła podczas tworzenia tego utworu.

Nastolatka nawinęła o hejcie, który mimo młodego wieku ją dotknął.

Biorę co jest, wlewam w nadzieję, zamieniam w złoto syf, obudzę się niech mnie wyśmieją. Prawdziwa siła to TY – słyszymy w piosenke.

Pod filmikiem nie brakowało słów uznania dla talentu nastolatki. Eti połączyła dwa style, na początku zdecydowała się na rap, by później zaprezentować swoje umiejętności wokalne.

  • Szacun za to!
  • Brawo! Super wyszło! Nie mogę się doczekać aż zrobi się o Tobie głośno.
  • Ale sztos.
  • Wow… Eti jak Ty pięknie śpiewasz.
  • Przechodzą dreszcze, czekamy na więcej.
  • Przepiękne wykonanie. Prawdziwa siła to Ty – komentowali Internauci, nie ukrywając zachwytu nad talentem wokalnym córki Wiśniewskiego.

A Wam, jak się podoba wykonanie Eti?

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG! Michał Wiśniewski WYGADAŁ się na temat swojej nowej partnerki

Etiennette Wiśniewska zmieniła FRYZURĘ – ma nietypowy kolor na włosach

Dominika Tajner-Wiśniewska ujawnia KULISY rozwodu. Michał już na dobre zapomniał o żonie

View this post on Instagram

Hurt

A post shared by etiennette wiśniewska (@etiwisniewska) on

View this post on Instagram

i go to sleep with marvins room

A post shared by etiennette wiśniewska (@etiwisniewska) on

View this post on Instagram

Beautiful daughter with @samantatrojan !

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on