Pod koniec września Michał Wiśniewski rozwiódł się z Dominiką Tajner. Jednak zanim oficjalnie się rozstali, to wokalista zespołu Ich Troje związał się z nową kobietą, 35-letnią Pauliną.

Michał Wiśniewski zareagował na LIVE’A Agaty Buczkowskiej: „Nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę”

Michał Wiśniewski już po piątym ślubie?

Wiśniewski poznał swoją obecną partnerkę na portalu randkowym. Niedługo po tym, jak się okazało, że są parą, w mediach pojawiły się kolejne rewelacje, mianowicie, że piosenkarz i jego nowa partnerka spodziewają się dziecka. Jeśli to prawda, to muzyk po raz piąty zostanie ojcem. Z kolei jego partnerka, po raz piąty matką, bo ona też ma już czworo dzieci.

Znów jest szum wokół pary. Są podejrzenia, że Michał Wiśniewski po raz piąty wziął ślub. Skąd takie wnioski. Wokalista w niedzielę był gościem Telewizji WP, gdzie mówił o pracy zdalnej i nauce w domu. W trakcie wypowiedzi użył słowa „żona”. To przypadek?

Do pracy zdalnej powinniśmy się przyzwyczajać od dłuższego czasu przez ten kataklizm, który spadł na nas i nasze dzieci. Wspólnie z żoną mamy ósemkę i jest co robić w momencie, gdy nie każdy jest dostosowany do tej pracy zdalnej – powiedział Wiśniewski.

Fabienne Wiśniewska zmieniła KOLOR włosów w domu – pomógł jej brat

Michał Wiśniewski – żony i dzieci

Przypomnijmy, że pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme. Następnie piosenkarz związał się z Martą Wiśniewską, z którą doczekał się dwójki dzieci – Fabienne i Xaviera. Kolejną jego żoną  była Anna Świątczak, z którą Wiśniewski ma także dwójkę dzieci – Etiennette Annę i Vivienne Vienne. Czwartą żoną wokalisty była Dominika Tajner.

ZOBACZ TEŻ:

WOW! Metamorfoza Etiennette Wiśniewskiej – ciężko jest poznać córkę Michała Wiśniewskiego

Córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne nagrała piosenkę i teledysk! „Przekaz sztos”

Michał Wiśniewski spędził SYLWESTRA z Mandaryną (ZDJĘCIE)

View this post on Instagram

#skarzyskokamienna #koncert @ichtrojowianie

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

View this post on Instagram

Przesadziłem z Facetune 🙂 my first time …

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on