46-letni David Beckham jest oddanym mężem i ojcem, 4 dzieci i… 3 psów: Sage, Fig i Olive. Ogólnie on i jego rodzinka jest jedną z najsłynniejszych i najbardziej lubianych. Przystojny on, zdolna żona i piękne dzieci. Wszystko okraszone doskonałym stylem i brakiem zbędnych skandali. Niemniej jednak byłemu piłkarzowi udało się w miniony weekend podzielić swoich zwolenników zaskakującym filmem udostępnionym w mediach społecznościowych.

David Beckham skrytykowany. Poszło o CAŁOWANIE w usta 9-letniej córki

Na klipie widać Davida Beckhama, który karmi swoje psy bezpośrednio z własnych ust, niby jako część ich treningu. Widać było, jak gwiazda trzyma kawałek jedzenia w ustach. Zarówno Sage, jak i Fig wzięły sobie przekąskę z ust Davida.

 

David Beckham karmi swoje psy z własnych ust fot. Instagram

W internecie pojawiło się wiele komentarzy na temat sposobu wychowywania psów. Jeden obóz uznał, że David Beckham jest najcudowniejszy, bo kocha zwierzęta i traktuje je tak dobrze. Drugi zaś, uznał, że nie ma nic bardziej obrzydliwego. Karmienie psów z ust to granica, której nie można przekraczać. A co wy myślicie na ten temat?

David Beckham w kąpielówkach za 1700 złotych szaleje z dziećmi w morzu (ZDJĘCIA)

Jak widać, David Beckham nie zwalnia! Jest wciąż niezwykle atrakcyjny i potrafi doskonale rozgrywać social media, mimo, że dobija 50 roku życia. Gwiazdor i mąż Victorii Beckham ostatnio utlenił sobie włosy. Aktualnie wyjątkowo modna fryzura wśród nastolatków, w tym 2 jego synów. David Beckham w zabawnym poście uznał, że musiał to zrobić, żeby przypomnieć dzieciakom, kto pierwszy nosił tlenione włosy. On robił to już w latach 90.

David Beckham ma świetny kontakt z Harper

David Beckham ma świetny kontakt z Harper fot. Forum/Mega Agency

David Beckham przytula żonę po meczu

David Beckham przytula żonę po meczu, fot. Splash News/MEGA / The Mega Agency / Forum

Sonda

poll-violet

Karmienie psów z ust jest: