Daniel Kuczaj jest jednym z ulubionych trenerów i motywatorów Polaków. Qczaj bywa szczery do bólu. Opowiedział o swej trudnej przeszłości, o ojcu alkoholiku, kompleksach i dołach. Dziś jest na szczycie, na który sam wszedł.

Oczywiście im więcej sukcesów, tym większa liczba hejterów. Szczególnie mocno Daniel przekonał się o tym, gdy na swoim Instagramie opowiedział o operacji plastycznej nosa.

Daniel Kuczaj zrobił sobie operację nosa. Internauci: Frajerze odbiła ci woda sodowa

Trener poddał się jej kilka dni temu. Internauci najpierw szydzili, że Kuczajowi uderzyła do głowy woda sodowa. Potem pojawiły się komentarze, że problemem Kuczaja nie jest jego nos, ale niski wzrost.

Ile wzrostu ma Daniel Kuczaj?

Daniel ma 1,63 cm. Niektórzy piszą, że 1,65. Trener ma też świetną, harmonijnie zbudowaną sylwetkę, na którą ciężko pracował.

W nowym wpisie na swoim IG Qczaj odpowiada tym, którzy śmieją się z jego wzrostu:

Taaadam!😁
Uroda aż bije po oczach🤩😂
Jako, że dzień bez uśmiechu jest dniem straconym 🤷🏻‍♂️
przesyłam wewnętrzny uśmiech, bo na razie rusztowanie i plastry uniemożliwiają mi wyszczerzyć zęby🤦🏼‍♂️😅
Kochom się uśmiechać…
Powodów do uśmiechu mam mnóstwo…
Codziennie je widzę i przesiewam przez sito sarkazmu, by dało się funkcjonować i być szczęśliwym w naszym kraju. „Nos? Co tam nos – mógł z nim żyć, ale jakbym miał jego 150 w kapeluszu to bym się powiesił” – to o mnie🤩 – pisze Daniel.

Wstrząsająca rozmowa Qczaja z Łukaszem Jakóbiakiem (VIDEO)

Potem dodaje:

Cudowne! Wręcz idealnie obrazujące nasze piękne przykazanie miłości:
„Za!eb bliźniemu jak sobie samemu”🤷🏻‍♂️😂
Nieukochanie siebie samego potrafi mierzwić .
Frustracja narasta gdy po operacji – jakby nie było plastycznej, powiesz takiemu osobnikowi UKOCHOJSIE!
Nie wiem czy te słowa brzmiałyby wiarygodniej gdybym stał pod budką z piwem, zwalając winę za swoje niepowodzenia, na dzieciństwo, przeszłość i wszystkich, którzy stanęli mi na drodze do szczęścia, choć wiem jedno…

W końcu Daniel pisze z całą mocą:

Nie urosnę!😂
No k*rwa nie urosnę ale jestem najszczęśliwszym człowiekiem świata na dzień dzisiejszy bo w 10000% rozumiem sens słów które są moim mottem: UKOCHOJSIE!
Wiem kim jestem i ani nos, ani wzrost, ani mięśnie większe czy mniejsze nie mają tu żadnego znaczenia.
Budowałem poczucie własnej wartości od poziomu -100 by dziś móc czuć motyle w brzuchu i dumę z siebie – nie przez zrobienie sobie operacji 😂
nawet nie przez to, że się do niej przyznałem, choć mogłem zrobić biznesy na „diecie zmieniającej rysy twarzy”💁🏻‍♂️🤣
Lecz przez to, że przyciągam do siebie ludzi którzy #ukochojsie rozumieją i ćwiczą za mnie i śmieją się za mnie gdy ja nie mogę bo mam gębę poklejoną taśmami😂😷
Ukochuje! – kończy swój wpis trener.

I my ukochujemy 🙂

View this post on Instagram

Taaadam!😁 Uroda aż bije po oczach🤩😂 Jako, że dzień bez uśmiechu jest dniem straconym 🤷🏻‍♂️ przesyłam wewnętrzny uśmiech, bo na razie rusztowanie i plastry uniemożliwiają mi wyszczerzyć zęby🤦🏼‍♂️😅 Kochom się uśmiechać… Powodów do uśmiechu mam mnóstwo… Codziennie je widzę i przesiewam przez sito sarkazmu, by dało się funkcjonować i być szczęśliwym w naszym kraju. „Nos? Co tam nos – mógł z nim żyć, ale jakbym miał jego 150 w kapeluszu to bym się powiesił” – to o mnie🤩 – a już myślałem, że tą operacją uda mi się odwrócić uwagę 😂 Cudowne! Wręcz idealnie obrazujące nasze piękne przykazanie miłości: „Za!eb bliźniemu jak sobie samemu”🤷🏻‍♂️😂 Nieukochanie siebie samego potrafi mierzwić . Frustracja narasta gdy po operacji -jakby nie było plastycznej, powiesz takiemu osobnikowi UKOCHOJSIE! Nie wiem czy te słowa brzmiałyby wiarygodniej gdybym stał pod budką z piwem, zwalając winę za swoje niepowodzenia, na dzieciństwo, przeszłość i wszystkich, którzy stanęli mi na drodze do szczęścia, choć wiem jedno… Nie urosnę!😂 No k*rwa nie urosnę ale jestem najszczęśliwszym człowiekiem świata na dzień dzisiejszy bo w 10000% rozumiem sens słów które są moim mottem: UKOCHOJSIE! Wiem kim jestem i ani nos, ani wzrost, ani mięśnie większe czy mniejsze nie mają tu żadnego znaczenia. Budowałem poczucie własnej wartości od poziomu -100 by dziś móc czuć motyle w brzuchu i dumę z siebie – nie przez zrobienie sobie operacji 😂 nawet nie przez to, że się do niej przyznałem, choć mogłem zrobić biznesy na „diecie zmieniającej rysy twarzy”💁🏻‍♂️🤣 Lecz przez to, że przyciągam do siebie ludzi którzy #ukochojsie rozumieją i ćwiczą za mnie i śmieją się za mnie gdy ja nie mogę bo mam gębę poklejoną taśmami😂😷 Ukochuje! Daniel Józek Qczaj #ukochojsie #inowytrwaj #qczaj

A post shared by Qczaj (@qczaj) on

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Podlewski/AKPA