Daniel Kuczaj nie raz już udowodnił, że jest bardzo odważną osobą. W mediach powiedział o swoim problemie z alkoholem, a także próbie samobójczej. Niedawno znów zdobył się na szokujące wyznanie. Trener dodał wpis, w którym przyznał, że w dzieciństwie był molestowany i zgwałcony.

Daniel Kuczaj opisał swój KOSZMAR: był molestowany jako 7-letnie dziecko

Qczaj o molestowaniu i gwałcie

Po wstrząsającym wyznaniu Qczaj dostał mnóstwo wsparcia od fanów i osób z show-biznesu. Trenerowi został także poświęcony materiał wideo w „Dzień Dobry TVN”, w którym często występuje. Z Qczajem porozmawiała Dorota Wellman, która odwiedziła go w jego domowym zaciszu. Daniel znów się otworzył i opowiedział o bolesnych przeżyciach.

Byłem ofiarą i molestowania i gwałtu. Bo to nie była jednorazowa historia. To trwało tak naprawdę kilka lat. To był ktoś, kto często przewijał się przez nasz dom. Osób, które piły z naszym ojcem, było mnóstwo. To był taki przyszywany wujek. Byłem dzieckiem. Miałem 7 lat, dziecko ufa, wierzy i kiedy nie ma dostatecznie miłości, szuka jej. Ja usiadłem na te kolana, a to, co się stało później, to było wbrew mnie – powiedział.

Qczaj wyznał, że próbował o tym powiedzieć mamie, ale nie było to dla niego łatwe.

Nikt nie wiedział, próbowałem o tym powiedzieć mamie. Powiedziałem, że mówi mi brzydkie rzeczy, nie zakomunikowałem wprost. Mama myślała, że pewnie wypił, coś powiedział. A po tym on zrobił to, co przez lata mnie niszczyło – gdy byliśmy sami, zapytał, co powiedziałem matce. Zacząłem go przepraszać, on mnie odepchnął. To było moje poczucie winy, poczułem się odrzucony – wyznał.

PRZEJMUJĄCE słowa Lady Gagi.”Zostałam wielokrotnie zgwałcona”

Trener odpowiadając na pytanie Doroty Wellman powiedział, że został zgwałcony, kiedy miał 8 lat. Nie ukrywa, że strasznie bał się mężczyzny, który go skrzywdził.

Mniej więcej to było po mojej komunii. Miałem 8 lat. Strasznie, pamiętam, się go bałem. Pamiętam jedną rzecz, że strasznie szczękałem zębami, nie mogłem tego powstrzymać, to było najgorsze. I mama mnie wtedy wołała i musiałem powiedzieć ze stoickim spokojem, że jestem w łazience. I się uspokoić. Tak zrobiłem, poszedłem potem do dzieci i bawiłem się z nimi w chowanego – powiedział.

Qczaj o ojcu alkoholiku

Daniel Kuczaj powiedział także o ojcu alkoholiku, do którego ma ogromny żal. Przyznał też, że nie podoba mu się to, że winą o to, co się stało jest obarczana jego matka. Przy okazji zwrócił się do kobiet, które są w związkach z alkoholikami.

Jedna rzecz mnie strasznie wkurza. Jak są pytania: „Gdzie była matka wtedy”? A ja mam ochotę zapytać: „Gdzie był ojciec?” Mój był zajęty piciem i swoimi sprawami, a całe życie kręciło się wokół niego: czy wróci do chałupy, czy trzeba się nim zająć. I to jest też kolejna rzecz, którą chcę przekazać matkom, które są z alkoholikami. Jeśli robicie to dla dobra swoich dzieci, to to nie jest dla dobra dzieci. Bo to dziecko, ono jest gdzieś tam sobie – podkreślił.

Trener nie ma kontaktu ze swoim ojcem i nie potrzebuje go. Wyjaśnił, że zbyt długo go bronił, a teraz jest za późno na ratowanie tej relacji. Ojciec mógł się nim opiekować, ale tak nie zrobił.

Duffy znana z utworu „Mercy” zniknęła z mediów. Wraca z SZOKUJĄCYM wyznaniem

Ojciec po moim wyznaniu odezwał się w taki sposób, że skomentował to gdzieś na moim profilu, żebym poszedł do kościoła i się pomodlił o zdrowie, bo o rozum już za późno. Na dzień dzisiejszy nie potrzebuję go już w swoim życiu. Czas na opiekę minął. Czas na rady – minął. Ja go bardzo usprawiedliwiałem przez długi czas, ale koniec usprawiedliwień – powiedział Qczaj.

Dorota Wellman zapytała Qczaja, czy wie, czy jego oprawca molestował też inne osoby. Trener nie mógł powstrzymać łez.

Dziś wiem, że ochroniłem swoje siostry. Czasem były takie sytuacje, że one się tam gdzieś się plątały, jak oni przychodzili wypić coś. Wiedziałem, że jak jakiś sk…, to one tego nie wytrzymają… Chciałem odciągnąć go od dziewczynek. Byłem wtedy, odciągałem – powiedział.

Qczaj powiedział, że mężczyzna, który go krzywdził jest u schyłku swoich dni. Trener nie zamierza się z nim spotkać. W ogólne nie zamierza wracać w rodzinne strony. Cały materiał dostępny TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ:

Wstrząsająca rozmowa Qczaja z Łukaszem Jakóbiakiem (VIDEO)

Qczaj o Dominice Tajner-Wiśniewskiej „Miśka pisze do mnie codziennie”

Różal o dramatycznym wyznaniu Qczaja

Qczaj

Qczaj/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Oczaj

Qczaj/fot. Kurnikowski/AKPA