Edyta Górniak w 2001 roku poznała Dariusza Krupę – muzyka, który jakiś czas później został jej prywatnym menedżerem. Para szybko się w sobie zakochała i jakiś czas później na świat przyszedł ich syn Allan Krupa. W 2005 roku Edyta i Dariusz postanowili się pobrać, jednak już wtedy piosenkarka zaczęła mieć wątpliwości co do swojego związku. W programie „My Way” wyznała nawet, że dzień przed ślubem poszła do wróżki, która doradziła jej, by nie brała ślubu z Dariuszem. Jakiś czas później dowiedziała się, że mąż ją oszukiwał i wykorzystywał finansowo i w 2009 roku zdecydowała się na rozwód oraz wyprowadzkę, zabierając ze sobą synka.

24 lutego 2010 roku Dariusz Krupa i Edyta Górniak przestali być małżeństwem, a cztery lata później były mąż piosenkarki spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, gdy będąc pod wpływem kokainy potrącił w Warszawie 63-letnią kobietę. Kobieta zmarła w wyniku poniesionych obrażeń, a Dariusz Krupa w 2017 roku został skazany na 6 lat pozbawienia wolności. Ostatecznie zwolniono go przedterminowo w 2020 roku i zaczął układać sobie życie na nowo, nie utrzymując kontaktu z Edytą Górniak i swoim synem:

Darek odciął się od dawnych znajomych i przyjaciół. Po tym, jak wyszedł na wolność, rozpoczął nowe życie. Nie kontaktuje się z Allanem, nie płaci alimentów. Zapadł się pod ziemię – wyjawił informator portalu Pomponik.

Jakiś czas później Allan Krupa w wywiadzie dla portalu „Co za tydzień” wyznał, że nie planuje utrzymywać żadnych relacji ze swoim ojcem:

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał.

Allan Krupa gorzko o swoim ojcu. Wspomina tragiczny wypadek z 2014 roku

Dariusz Krupa chce odzyskać kontakt z Allanem

Teraz Dariusz Krupa jest już na wolności i ma nową rodzinę. Ze swoją aktualną partnerką całkiem niedawno powitał na świecie kolejne dziecko – syna Stefana, a w rozmowie z „Faktem” rozpływał się nad nową ukochaną i dzieckiem:

Po wyjściu z więzienia nie myślałem w ogóle o związkach, zakładaniu nowej rodziny. Planowanie? Nic nie planowałem, przynajmniej w kwestiach sercowych. Jestem po dwóch rozwodach i dlatego nie myślałem o nowym związku, ale przydarzyło mi się coś pięknego, niespodziewanego. Martynę poznałem przez przypadek, jest artystką tatuatorką. Chcemy razem zbudować rodzinę. Mówią, że do trzech razy sztuka, uwierzyłem, że tym razem się uda. Mam wspaniałą partnerkę i mamy cudownego synka. Stefan, bo tak ma na imię nasz syn, jest pogodnym i zdrowym dzieckiem. Pod koniec marca skończy roczek.

Okazuje się też, że gdy Dariusz doszedł do siebie po wyjściu z więzienia, zadzwonił do swojego pierworodnego syna chcąc odzyskać kontakt:

To bardzo trudny temat, rozumiem, że Allan musiał bardzo to przeżyć, był chłopcem. Rozumiem, że może być na mnie zły, a nawet wściekły. Zadzwoniłem jednak i powiedziałem mu, że jestem, że go bardzo kocham i czekam, aż będzie gotów na rozmowę lub spotkanie – wyznał w rozmowie z „Faktem”

Następnie mężczyzna dodał, że Allan do tej pory nadal się do niego nie odezwał. Zamierza jednak cierpliwie czekać na kontakt:

Muszę być cierpliwy, dziś to już mężczyzna, nie mogę mu niczego nakazać. Oprócz czekania, nic więcej nie mogę zrobić.

Dariusz Krupa znów został ojcem! Allan Krupa ma braciszka

pasekkozak

Allan Krupa o rezygnacji z kariery wojskowej

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Allan Krupa, Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edyta Górniak,

scena z: Allan Krupa, Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Allan Krupa, Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Edyta Górniak

Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edyta Górniak,

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Edyta Górniak, syn Allan, Allan Krupa, SK:, fot. AKPA