Nie da się ukryć, że rodzina Beckhamów jest ze sobą bardzo zżyta i pozostają w bliskich relacjach. Wspierają się, często spędzają razem czas, wyjeżdżają na wspólne wakacje. Victoria i David chętnie fotografują wspólnie spędzone chwile i dzielą się nimi w mediach społecznościowych.

Harper Beckham została MODELKĄ. Jest sporo krytycznych słów

David Beckham całuje córkę w usta

Ostatnio była piosenkarka i obecna projektantka dodała na Instagram zdjęcie męża z ich córką, Harper. Internauci od razu zwrócili uwagę na to, że były piłkarz całuje dziecko w usta. Niektórzy zasugerowali, że mimo bliskich relacji z córką, takie zachowanie to jednak za dużo i przekroczenie pewnych granic.

  • Dlaczego on ją całuje w usta?
  • Uwielbiam waszą rodzinę, ale nigdy nie zrozumiem całowania dzieci w usta.
  • Proszę, przestań całować dzieci w usta! – piszą zniesmaczone osoby.

Beckhamowie toczą WOJNĘ z sąsiadami. Zaburzają spokój wsi

Kilka osób postanowiło nie krytykować, a stanąć w obronie Davida i Victorii. Niektórzy uważają, że w wielu kulturach jest to normalne i nie ma w tym żadnego podtekstu seksualnego.

  • Ludzie łączą całowanie w usta z intymną czynnością kochanków, ale w wielu kulturach robią to i potrafią spokojnie oddzielić gest miłości od intymnego gestu o erotycznym charakterze. Powinniśmy to wreszcie zrozumieć i przestać uznawać za dziwaczne.
  • Do wszystkich ludzi mówiących „Nie całuj córki w jej usta, to jest niestosowne” – bardzo mi cię żal, bo najwyraźniej nigdy nie miałeś bardzo bliskiej i głębokiej relacji z rodzicami!
  • Dziękuję za pokazanie, że to zupełnie normalne i w porządku, gdy tata całuje w usta swoją córkę, okazując jej swoją miłość – bronią internauci.
View this post on Instagram

The best daddy💕 @davidbeckham #HarperSeven X

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

To nie pierwszy raz, kiedy David Beckham został skrytykowany za takie zachowanie. Były piłkarz nie robi sobie nic z negatywnych komentarzy, a dodatkowo, kilka lat temu odpowiedział na nie.

Lubimy okazywać miłość naszym dzieciom. Zostałem skrytykowany za to, że pocałowałem w usta córkę. Całuję w usta wszystkie moje dzieci. No może z wyjątkiem Brooklyna, on ma 18 lat i to byłoby już nieco dziwne – wytłumaczył.

ZOBACZ TEŻ:

Brooklyn Beckham z narzeczoną w Nowy Jorku. Nicola ma żółte włosy (FOTO)

Trwają przygotowania do wielkiego wesela Beckhamów. Przed Victorią czeka ogromne wyzwanie

Sonda

poll-violet

Internauci są zmieszani takim zachowaniem. Całowanie własnych dzieci w usta jest w porządku?

1
David Beckham całuje córkę w usta

Nie widzę w tym nic złego!

2
David Beckham całuje córkę w policzek

Nigdy tego nie zrozumiem. Tak nie powinno się robić