Demi Lovato po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o przedawkowaniu w 2018 roku. Ujawniła szokujące informacje ze swojego życia w zwiastunie serialu dokumentalnego YouTube Originals: „Dancing With the Devil”.

Demi Lovato otarła się o śmierć

SZOK! Demi Lovato i Max Ehrich ROZSTALI się dwa miesiące po zaręczynach

Policja potwierdziła portalowi Us Weekly, że w lipcu 2018 roku piosenkarka została przewieziona do pobliskiego szpitala po przedawkowaniu. Doszło wtedy do nawrotu choroby, przerywając sześć lat trzeźwości. W sierpniu została wypisana ze szpitala , a następnie spędziła trzy miesiące na odwyku.

Przekroczyłam granicę, której nigdy nie przekroczyłam – przyznała się Demi.

Demi Lovato na ODWAŻNYCH zdjęciach z dumą pokazuje rozstępy

Demi tłumaczy, że doprowadziła się do takiego stanu, ponieważ żyła pod ciągłą presją, co prowadziło ją do stanów lękowych i depresji.

Myślę, że kiedy masz wokół siebie ludzi, którzy mówią ci pewne rzeczy, że powinieneś wyglądać w określony sposób, to utrudnia. Byłam w takiej sytuacji i po prostu przepracowywałam się. Szczerze uważam, że to właśnie doprowadziło do tego, że to wszystko wydarzyło się w ciągu ostatniego roku – wyznała.

Natomiast najbardziej szokującą informacją jest wyznanie, że otarła się o śmierć. Mama Lovato w  jednym z wywiadów powiedziała, że przez dwa dni nie wiedzieli, czy Demi przeżyje.

Miałam trzy udary. Miałam atak serca. Moi lekarze powiedzieli, że mam jeszcze pięć do dziesięciu minut. Miałam wiele żyć. Jestem jak kot, wiesz? Jestem w moim dziewiątym życiu. Jestem gotowa, aby wrócić do robienia tego, co kocham, czyli do tworzenia muzyki. Nie żyję swoim życiem dla innych ludzi, ich nagłówków czy komentarzy na Twitterze – zapowiedziała Demi.

Demi Lovato DRASTYCZNIE skróciła włosy i przefarbowała się na różowo