Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan po trzech latach starań w końcu doczekają się pierwszego wspólnego dziecka. Para lada dzień powita na świecie syna. Będzie to przede wszystkim szczególny dzień dla piłkarza, bo po raz pierwszy powita na świecie swoje dziecko.

Radosław Majdan o Małgorzacie Rozenek

Radosław Majdan z podbitym okiem po zrobieniu zdjęcia żonie, Małgorzacie Rozenek-Majdan

Radosław Majdan ostatnio udzielił wywiadu w newonce.radio. Mimo że wywiadu dotyczył sportu, to nie można było pominąć rozmowy o żonie. Prowadzący zażartował, że gdyby wcześniej był z Małgorzatą Rozenek, to dostałby się do Realu Madryt.

Wiesz co, tak sobie żartujemy, ale to jest tak pół żartem oczywiście. Tu chodziło o taką stabilizację. Trudno się nie zgodzić z powiedzeniem, że jeżeli facet ma mądrą żonę, jest w stanie osiągnąć więcej niż facet, który ma żonę niemądrą. I rzeczywiście coś w tym jest – stwierdza Radosław.

Radosław Majdan do żony: „No i po co te nerwy Pysiuniu”

 

Przyznaje, że jego Małgosia jest bardzo inteligentną kobietą i dobrze poukładaną, ale myśli, że nie zagrałby w Realu czy lidze angielskiej przez sytuację, którą mieliśmy w kraju.

Nie byliśmy w Unii i tak dalej. Myślę, że podstawą jest to, żeby w młodym wieku wyjechać za granicę (…) A o naszych bramkarzach bardzo dobrze mówi się na świecie i nasi bramkarze robią furorę i karierę za granicą, szczególnie w Anglii (…) – ocenia Majdan.

Dodaje, że na pewno taka poukładana żona daje stabilizację i sportowiec też bazuje na pokoju psychicznym, jeśli ma w domu wariacje, to później ciężko się od tego odizolować.

To nie jest na zasadzie, że można kogoś oceniać i obwiniać. Ja niewiele bym w swoim życiu zmienił, a o tym, co bym zmienił, też nie chcę tego wywlekać, o nie o to chodzi, żeby prać jakieś brudy – tłumaczy.

Małgorzata Rozenek przygotowuje POKÓJ dla dziecka. Jaki kolor króluje?