Dopiero świat obiegła informacja, że Taylor Swift (33 l.) rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem 32-letnim Joe Alwynem (byli ze sobą 6 lat), a już plotki głoszą, że jest „szaleńczo zakochana” w następnym wybranku.

Selena Gomez broni Taylor Swift po ataku Hailey Bieber

Mówi się, że artystka i frontman zespołu The 1975, Matty Healy (34 l.) początkowo tylko się przyjaźnili (znają się od 2014 roku). Teraz ich znajomość przerodziła się w romans.

Wiadomość o nowym związku pojawiła się zaledwie kilka tygodni po tym, jak wyszło na jaw, że Taylor rozstała się ze swoim chłopakiem Joe Alwynem po tym, jak para „zmagała się” z „różnicami zawodowymi”.

Taylor Swift jest „szaleńczo zakochana”

Mówi się, że Taylor Swift jest „szaleńczo zakochana” w Mattiem, który jest synem gwiazd Denise Welch i Tima Healy’ego.

To bardzo wczesne dni, ale wydaje się, że jest dobrze. Po raz pierwszy spotykali się, bardzo krótko, prawie dziesięć lat temu, ale po prostu do siebie pasują, podaje źródło w rozmowie z Daily Mail.

Nick Cannon chce mieć dziecko z Taylor Swift

Taylor jest obecnie w trakcie amerykańskiej części swojej trasy The Eras Tour, podczas gdy zespół The 1975 są w trasie koncertowej At Their Very Best. Podobno utrzymują jednak stałą komunikację przez SMS-y i Face Time.

Oboje są bardzo dumni i podekscytowani tym związkiem i w przeciwieństwie do ostatniego związku Taylor – który celowo był trzymany z dala od światła reflektorów […].Ona chce „posiadać” ten romans, a nie go ukrywać, dodało źródło.