Taylor Swift (33 l.) jest ostrzegana przed angażowaniem się w związek z brytyjskim rockerem Mattym Healym (34 l.). Wokalista zespołu The 1975 ma nie tylko przeszłość związaną z ciężkimi narkotykami i alkoholem, ale również liczne romanse, a także rasistowskie i nieprzyjemne uwagi w mediach.

Wszystkie związki Taylor Swift. Zobaczcie zestawienie

Teraz amerykańska raperka Azealia Banks (31 l.) w social mediach ostrzega Taylor Swift, aby ta zerwała z nowym chłopakiem Mattym Healym, bo nabawi się świerzbu. Raperka napisała na Instagramie, by porzuciła kontrowersyjnego muzyka dla „dużo fajniejszego” i mniej problematycznego partnera.

Taylor, ten facet zarazi cię świerzbem […] Nie jest na twoim wysokim poziomie, na który tak ciężko pracowałaś […] Nie możesz pozwolić mu wspiąć się na bogatą, białą siostrzyczkę, podsumowała.

Taylor Swift szaleńczo zakochana…

Ostatnio Matty Healy bronił swojego występu w podcaście „Adam Friedland Show”, w którym  wygłoszone zostały rasistowskie i seksistowskie uwagi na temat raperki Ice Spice. Healy śmiał się, gdy Friedland i współprowadzący Nick Mullen nazwali Ice Spice „eskimoską Spice Girl” i „pulchną Chinką”, jednocześnie kpiąc z chińskiego i hawajskiego akcentu.

Nowy chłopak Taylor Swift był uzależniony od heroiny i…

Pomimo wcześniejszych przeprosin, frontman The 1975 powiedział New Yorker Monday, że kontrowersyjny odcinek „tak naprawdę nie ma znaczenia”.

Wiadomo jednak, że Taylor Swift jest szaleńczo zakochana w Mattym Healym, a ten już podobno wprowadza się do niej do luksusowego domu.