Lady Gaga (34 l.) przekonała się na własnej skórze, jak to jest paść ofiarą ataków hakerskich. Do sieci przedostały się zaskakujące i POUFNE informacje na jej temat. Szykuje się spory skandal?

Lady Gaga zdradziła, że marzy o tym, by być żoną i matką

Lady Gaga została ofiarą ataków hakerskich

Lady Gaga szturmem podbiła show-biznes i listy przebojów, gdy rozpoczęła swoją karierę muzyczną. Artystka przez lata nie rezygnowała z szokujących stylizacji, czy wideoklipów, które były szeroko komentowane w mediach. Jej kariera muzyczna ucichła w ciągu ostatnich trzech lat – ale Gaga zapowiedziała wielki powrót. Niebawem ma się ukazać jej kolejny album.

Piosenkarka przez lata funkcjonowania w show-biznesie na pewno ma swoje tajemnice – niestety okazało się, że poufne dane na jej temat przedostały się do sieci a wszystko za sprawą ataku hakerskiego. Informacje miały dotyczyć budżetu, jakim dysponowała podczas nagrywania singli, kontraktów i umów.

View this post on Instagram

Saturday 🧚‍♀️

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Do sieci wyciekły tajne umowy Lady Gagi

Hakerzy najpierw zażądali od artystki kwoty 42 mln. dolarów, w przeciwnym razie zaczną upubliczniać skradzione dane. Pracownicy Lady Gagi doradzili jej, by nie dała się zaszantażować i odrzuciła propozycję. Po Internecie zaczęły hulać zdjęcia dokumentów Lady Gagi – fani zastanawiają się, jakie brudy hakerzy mają na Gagę, bo kwota „okupu” jest naprawdę bardzo wysoka.

Hakerzy udostępnili w sieci tajne dokumenty Lady Gagi:

Z opublikowanych dokumentów wynika, że wokalistka pierwszy kontrakt podpisała, używając pseudonimu Lady Gaga 30 maja 2007 r. Wokalistka miała wystąpić na Grammy w 2014 roku (miała na to kontrakt), tak samo – jak na otwarciu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2014 roku. 

Ujawniono również, ile kosztowało nagranie poszczególnych albumów Lady Gagi. Budżet na „Born This Way” wyniósł 14,5 mln dolarów, 20 mln dolarów na „Artpop” i 6 mln dolarów na „Joanne”.

Hakerzy odszukali również informacje na temat niedawno powstałej linii kosmetyków artystki, która nazwa się Haus Laboratories a pierwotnie miała brzmieć Haus Beauty.

Jak myślicie, co jeszcze może wypłynąć?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tego o niej NIE wiedzieliście. Lady Gaga przestała się TRUĆ i postawiła na własne zdrowie

Lady Gaga znów ZAGRA w filmie! Wcieli się w żonę Gucciego

Lady Gaga wróciła do dawnego wizerunku. Zobacz jej pierwszy TELEDYSK od 3 lat

Lady Gaga w czarnej, skórzanej sukni i kosmicznych butach.

Lady Gaga, fot.Forum/Backgrid USA.

Lady Gaga w typowej dla siebie stylizacji na rozdaniu nagród - artystka lubi szokować.

Lady Gaga, fot.imageSPACE

Lady Gaga w czerwonej mini sukience i długich paznokciach pozuje z fanami.

Lady Gaga, fot.Forum/Backgrid USA.