Lady Gaga (34 l.) od zawsze pielęgnowała swój zwariowany, a czasami wręcz kontrowersyjny wizerunek. Artystka pomimo szalonych pomysłów i zarobionych milionów nie zmieniła się, i przede wszystkim, swoją rozpoznawalność wykorzystuje do promowania akcji społecznych. W szczerym wywiadzie Lady Gaga powiedziała, jakimi wartościami kieruje się w życiu, i o czym tak naprawdę marzy.

Lady Gaga ponownie udziela wywiadu u Fallona i tym razem postawiła na pełen profesjonalizm

Lady Gaga marzy o małżeństwie i wychowywaniu dzieci

Lady Gaga z niecierpliwością czeka na moment w swoim życiu, kiedy zostanie żoną i matką. Artystka w szczerym wywiadzie dla magazynu InStyle zdradziła, czego tak naprawdę oczekuje od życia.

Piosenkarka obecnie spotyka się z Michaelem Polansky – para zdecydowała się na upublicznienie swojego związku. Plotkuje się, że artystka i biznesmen świetnie się dogadują – do tego stopnia, że Lady Gaga poczuła w sobie chęć zamążpójścia.

Zapytana o to, czego chce od życia, Gaga powiedziała:

Małżeństwa. Więcej muzyki, więcej filmów, więcej akcji charytatywnych z Fundacją Born This Way. Chcę zrobić znacznie więcej, jeżeli chodzi o filantropię. Chcę pomagać w finansowaniu dalszych badań dotyczących fibromialgii oraz bólu neuropatycznego. Mam wiele marzeń i nadziei. Co właściwie osiągnę, nie mam pojęcia, ale wiem, że będę robić to z ludźmi, których kocham – powiedziała wokalistka

Elegancka Lady Gaga przyłapana przez fotoreporterów, gdy opuszczała hotel.

Lady Gaga, fot.Forum/Backgrid USA

Artystka wyjawiła również, że chce mieć dzieci i nie może doczekać się, aż zostanie mamą. Wszystko wskazuje na to, że jej związek z Michaelem przeszedł na kolejny poziom.

Gwiazda jest zakochana bez opamiętania, ona i Michael mają podobne zainteresowania i Lady Gaga w końcu czuje, że to ten jedyny. Może stąd jej zmiana w decyzji o macierzyństwie. Piosenkarka nigdy wcześniej nie była tak wylewa, jeżeli chodzi o jej życiowe plany.

Artystce udało się zebrać 35 milionów dolarów, które przekaże na zakup niezbędnych środków ochrony indywidualnej, a już 18 kwietnia zostanie wyemitowany koncert charytatywny we współpracy z WHO, Global Citizen i wieloma artystami.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Lady Gaga niezręcznie przerwała wywiad z Jimmy’m Fallonem: „Nie mogę teraz rozmawiać”

Tego o niej NIE wiedzieliście. Lady Gaga przestała się TRUĆ i postawiła na własne zdrowie

Lady Gaga w wesji no make up. W tych włosach trudno ją rozpoznać

Lady Gaga i Michael Polansky nie mogą oderwać od siebie rąk.

Lady Gaga i Michael Polansky, Fot.Forum/Mega Agency

Lady Gaga w odważnej, czerwonej kreacji z głębokim dekoltem.

Lady Gaga, fot.Forum/Backgrid USA