Doda mogłaby wydawać się rozrzutną kobietą. Od wielu lat stać ją na najlepszy samochód, drogie torebki i buty. Natomiast tak naprawdę jest bardzo przedsiębiorcza. Swoje pieniądze z płyt i koncertów zainwestowała w nieruchomości. Na dodatek, zamiast wyrzucać swoje drogie ubrania sprzedaje je w swoim „internetowym sklepie”.

Doda o pieniądzach

Wystrojona Doda na romantycznej kolacji. Postawiła na seksowną kreację

Doda dzisiaj zwróciła uwagę na wzrost cen. Zauważyła, że podrożały punkty z kawą, a ona jest miłośniczką kupowania kawy na zewnątrz. Tłumaczy, że kawowe korporacje powinny docenić konsumentów:

Zwłaszcza gdy jeśli chodzi o kawy, punkty z kawami. Te duże korporacje chyba nie zdają sobie sprawę, że Polacy średnio zostawiają ponad 3000 tys. zł rocznie tam. A ja to jeszcze więcej, więc nagle takie skoki cen są kompletnie bezsensu, zwłaszcza że zajebisty ekspres do kawy zwraca się po pół roku, więc ludzie w tym ja chodzą z sentymentu, bo lubią np. ekipę, która pracuje, a w moim punkcie jest zaj***sta, więc miło by było, gdyby nas konsumentów docenił, a nie jeszcze w czasie pandemii dodatkowo dojeżdżał – tłumaczy Doda.

Doda pokazała usunięty tatauż po Radku. Ma wielką RANĘ

Tym samym pokazuje, że ma rozsądne podejście do pieniądza i nie jest rozrzutna:

Dobra możecie się ze mnie śmiać, że zwracam uwagę na pieniądze, pewnie dlatego je mam i jak to mówił mój świętej pamięci dziadziuś „jak trzeba to i milion złotych wydaj na zapałki, ale jak nie trzeba to i grosza pożałuj” – mówi artystka.

Doda ubolewa, bo nie może schudnąć: „To jednak jest PESEL”

Doda pozuje w pióropuszu.

Fot.Instagram/dodaqueen.