Doda na początku czerwca poinformowała, że się rozwodzi z Emilem Stępniem, a decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna: „Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę,że najlepsze jeszcze przede mną”  – napisała Doda.

Doda o rozstaniu z Emilem Stępniem

Doda komentuje plotki na temat nowego związku: „Cieszcie się z mojego uśmiechu”

Doda dzisiaj pojawiła się w „Onet rano”. W rozmowie z Odetą Moro opowiedziała, że ostatni rok był dla niej bardzo mroczny. Zdecydowała się na przerwę od muzyki, bo przez lata nie miała kiedy od tego odpocząć.

Ja już odbijałam się od ściany. Myślałam, że się wykończę, psychicznie i fizycznie. Czułam, że jak się nie zatrzymam, to rozwalę sobie łeb o ścianę i tak też było parę razy. Cieszę się, że zaczęła się pandemia, bo miałam czas, żeby zadbać o swoje zdrowie psychiczne, odpocząć i zatęsknić. Na nowo poczuć chęci do życia i pracy – mówiła Rabczewska w Onecie.

Fanka zapytała Dodę, co robi, że tak dobrze znosi rozstanie. Odpowiedź zaskakuje

Piosenkarce udało się wyjść na prostą. Zapowiedziała, że pewnego dnia wszystko opowie:

To są tory bez presji bez ciśnienia. Cieszę się, że mi się chce. Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy, w jakim byłam w mroku przez ostatni rok, bo widzą tylko uśmiechnięte zdjęcia na Instagramie. Przyjdzie czas, że zechcę o tym opowiedzieć, że nie każdy jest ze skały i każdy ma swoje cięższe chwile. Na pewno to nie są tory takie, jak były do tej pory, ale to też są całkiem inne piosenki. Chciałam nagrać taneczną, energetyczną nutę, taką która odzwierciedlałaby stan mojego ducha, ale była też w kontrze do warstwy lirycznej, bo tekst jest trochę smutny – wyznała Doda.

scena z: Doda, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Doda znowu nawiązuje do Radosława Majdana?

Doda znowu nawiązuje do Radosława Majdana? Fot.Instagram/dodaqueen.

Urodziny Dody

Urodziny Dody fot. Instagram/dodaqueen