Doda dwa lata temu wyszła za mąż za Emila Stępnia. Piosenkarka wyraźnie zmieniła swój wygląd i poglądy: z kontrowersyjnej i kiczowatej artystki w seksowną bizneswoman.

Doda z dzieckiem

Doda w BIKINI – widać, że tak bardzo schudła?

Po ślubie media i fani co rusz dopytywali się Dody, czy planuje mieć dziecko. Oficjalnie oświadczyła wszystkim na łamach tygodnika „Wprost”, że mimo wyjścia za mąż, nie chce zajść w ciążę:

Nie chcę mieć dzieci. I uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza – wyznała w wywiadzie dla „Wprost”.

Dorota Rabczewska wczoraj po raz pierwszy opublikowała zdjęcie z noworodkiem na Instagramie. Córeczkę urodziła projektantka gwiazd Patrycja Kujawa.

Witaj na świecie Lana🥰 Twoja mama to prawdziwa artystka więc czeka Cię kolorowe i piękne dzieciństwo 💜@kujawa.patrycja_designer – napisała Doda.

Doda zrobiła seksowny trening POŚLADKÓW. Sceny jak z filmu dla dorosłych!

Wokalistka nigdy wcześniej nie wstawiała podobnych zdjęć. Jak się można domyślać, w komentarzach wytworzyła się gorąca dyskusja na temat tego, czy Doda powinna mieć dziecko.

Mąż Dody paraduje topless po kuchni

A ja mam taką propozycję do tych pań, które bardzo nie chcą, aby „geny Dody się zmarnowały” – napiszcie, może użyczy Wam jajeczko, a wy zajdziecie, urodzicie i wychowacie co wy na to? Pasuje? No to do roboty 🙏🏻 nie pozwólcie czyimś genom się zmarnować pliisss – pisze internautka.

Doda odpisała: „tak, tak„.

  • Ile ciepła w Twoim spojrzeniu na tych zdjęciach
  • Nie rozumiem skoro tak lgniesz do dzieci to czemu sama nie masz? Ja nie lgnę i nie mam, ale gdybym tak chętnie z nimi spędzała czas jak Ty, to pewnie bym miała..
  • Doda! Tak bardzo pasuje Ci dzidzia❤
  • Dorota ostani dzwonek ! Kobieta musi się spełnić w pełni nawet królowa!
  • Slodkie foto ale do dody pasi tylko rozglos nie dziecko . Dobra decyzja
  • Czy ja wiem dzidziuś ładny ale Dodzie lepiej pasuje mikrofon w ręku niż dziecko na ręku
  • Doda ależ Tobie pięknie z takim maleńkim człowiekiem – czytamy w komentarzach.