Doda jest jedną z tych celebrytek, które dość sceptycznie podchodzą do pandemii koronawirusa i obostrzeń z nią związanych. Mimo to przez długi czas wstrzymywała się z wizytą u rodziców, których ewentualnie mogłaby zarazić.

Doda mocno o Radku Majdanie i Blance Lipińskiej po emisji filmu Latkowskiego

Doda odwiedziła rodziców

Piosenkarka nie widziała się ze swoimi rodzicami 4 miesiące. To dość długo, zwłaszcza że Doda ma dobry kontakt z rodzicami i stara się, jak najczęściej spędzać z nimi czas. W tym roku z powodu pandemii nie pojechała do nich nawet na Wielkanoc. W końcu Doda odwiedziła rodziców w rodzinnym Ciechanowie. Nic dziwnego, że kiedy cała rodzina zobaczyła się po długiej przerwie, piosenkarka była przeszczęśliwa i swoją radością podzieliła się na Instagramie.

Po 4 miesiącach w końcu odwiedziłam rodziców i wszyscy żyjemy – napisała.

Pod rodzinnym zdjęciem nie zabrakło miłych słów, ale też negatywnych komentarzy. Jedna z internautek zasugerowała, że przez to, że Doda nie ma dzieci, nikt nie odwiedzi jej na starość.

Szkoda, że ciebie na stare lata nikt nie odwiedzi – czytamy.

Ten komentarz wywołał niemałą dyskusję. Doda nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

Powiedz to staruszkom, których dzieci oddają do domu starców – odpisała.

Doda w NATURALNEJ odsłonie: Im starsza, tym ładniejsza – komplementują fani

Wiele osób stanęło po stronie wokalistki. Uważają, że to chamski komentarz i nie powinno się nikomu pisać takich słów. Pojawiły się też komentarze, w których internauci zauważyli, że niektóre osoby, choć mają dzieci, nie mogą liczyć na ich wsparcie.

  • Pracowałam kiedyś w takim domu opieki, niestety jedynymi bliskimi tych ludzi stają się opiekunowie medyczni i pielęgniarki, bo dzieci zajęte są swoim życiem i twierdzą, że ich rodzice mają dobrą opiekę i jak zajrzą do nich raz na pół roku lub rzadziej to będzie ok.

  • A ty jesteś pewna, że twoje dzieci na pewno będę Cię odwiedzać? Różnie to bywa w życiu, dlatego nie pisz takich głupot.

  • To, że się nie ma dzieci, nie znaczy, że nie ma się bliskich osób, które tak samo potrafią kochać.

  • Przyjaciele, znajomi, siostrzenice nie mogą nas odwiedzać? To nie są ludzie?

  • Najlepiej jest wmawiać komuś, że musi mieć dzieci, bo inaczej nikt go na starość nie odwiedzi. Współczuję takiego myślenia

ZOBACZ TEŻ:

Doda W BIKINI chwali się formą życia a fani: „Gdzie kobiece krągłości?”

Doda przeżywa, bo wchłonął się jej… botoks. Artystka w najbliższym czasie go nie uzupełni

Doda o szczegółach ślubu. Na co umówiła się z księdzem? „Cały czas do mnie dzwonił, bo bał się…”

Doda z rodzicami na ściance

Doda z rodzicami/fot. AKPA

Doda z rodzicami na ściance

Doda z rodzicami/fot. AKPA