Doda zasłynęła jako ogromna skandalistka z ciętym językiem i serią burzliwych związków na koncie. Przez wiele lat była skłócona z innymi gwiazdami show-biznesu i miała bana w prawie wszystkich dużych stacjach telewizyjnych. Dziś Doda kreauje się na zupełnie inną osobę i odbudowuje za sobą spalone mosty, a show-biznes daje jej kolejne szansy – piosenkarka po wieloletnim banie znów pojawia się w stacjach telewizyjnych i radiowych oraz na muzycznych festiwalach, jakiś czas temu stworzyła reality-show „Doda. Dream show” oraz pojechała na pierwszą od dwóch lat trasę koncertową promującą jej nowy album „Aquaria”.

Również w jej życiu prywatnym w końcu zaczęło się układać – gwiazda pozostaje w związku z Dariuszem Pachutem, choć unika już publikowania wspólnych zdjęć, chroniąc prywatność swojej relacji.

Doda pokazała się bez doczepów. Ta fryzura naprawdę odmładza!

Doda pokazała się w nowej fryzurze. Fani zachwyceni

W Dodzie zaszły też duże zmiany pod kątem wizualnym – artystka coraz rzadziej decyduje się na kiczowate fatałaszki, a zamiast tego zachwyca elegancją. Jakiś czas temu wokalistka zdecydowała się też zdjąć doczepy i postawiła na naturalne włosy.

Teraz zaprezentowała fanom kolejną nową fryzurę – piosenkarka zdecydowała się zmienić odcień włosów, rodzaj cięcia i sposób uczesania. Na temat nowej fryzury Dody wypowiedział się modowy ekspert i stylista fryzur Michał Musiał:

Doda pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Postawiła na dużo jaśniejszy niż dotychczas odcień blondu. Pozostała jednak przy ciepłej tonacji. Zmianie uległ nie tylko kolor, ale również linia strzyżenia. Piosenkarka ma mocno wycieniowane włosy z objętościową grzywą. Wygląda w iście hollywoodzkim stylu – powiedział Plotkowi.

Również fani zachwycili się nową fryzurą wokalistki:

  • To jest najpiękniejsza fryzura jaką widziałam naprawdę
  • Aleee wlosyyy
  • Szczerze? Najlepsza odkad pamietam, bardzo kobieca, ponadczasowa,dodajaca Dodzie samych korzyści. Pośród tych wszystkich wymyślnych fryzurach (nie ma tu wydźwięku negatywnego) dochodzę do wniosku, że jednak, ta – to jest to!
  • Jednak z najlepszych w trakcie Waszej ,,współpracy” 10/10
  • Doda wygląda jak milion dolarów
  • Co tu się odjaniepawliło za cudo?
  • Cudna. Dla mnie najpiękniejsza ze wszystkich dotychczas

Doda niewątpliwie wygląda przepięknie w nowej fryzurze, a nam odrobinę skojarzyła się z… Izabelą Janachowską! Też widzicie to podobieństwo?

IG: damienkoba_hair

IG: izabelajanachowska

IG: izabelajanachowska

pasekkozak

Wersow w kolejnym klipie wygląda jak Doda. Fani: „Dodowo trochę”

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

IG: dodaqueen

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Doda, Dorota Rabczewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA