Nie cichną echa głośnej afery z udziałem Sebastiana Fabijańskiego i transseksualnej Rafalali. W poniedziałek Sebastian udzielił wywiadu, w którym wyznał, że zdradził Maffashion, ale jednocześnie nic nie pamięta ze swojego spotkania z Rafalalą, gdyż był odurzony narkotykami, z kolei Rafalala znana z filmowania swoich klientów za ich plecami oznajmiła beztrosko, że nie jest niczemu winna, a na spotkaniu do niczego nie doszło. I choć część internautów stanęła murem za skruszonym i kajającym się Fabijańskim, inni naśmiewają się z afery i kolejnej „ofiary” Rafalali.

Rafalala ODPIERA zarzuty Fabijańskiego: „Jestem fajną, miłą, ciepłą DZIEWCZYNĄ Z SĄSIEDZTWA”

Donatan naśmiewa się z Fabijańskiego i Rafalali w pełnym aluzji poście na Facebooku

Teraz do sprawy odniósł się Donatan, który w znany sobie, ironiczny sposób postanowił skomentować całe zajście. Zamieścił wpis na Facebooku, w którym porównał dom Rafalali, będący miejscem schadzek do…jadłodajni:

Wśród celebrytów i raperów modna jest ostatnio jadłodajnia „U Rafała”. Znacie to miejsce? Co tam podają? Z tego, co widzę, to ja jako jedyny nie miałem okazji tam bywać i nie wiem, czy coś ciekawego mnie omija. Co sądzicie o trendach żywieniowych u dzisiejszych celebrytów?

Jego fani szybko podchwycili temat i zaczęli wypisywać pod postem pełne podtekstów seksualnych i aluzji do Fabijańskiego i Rafalali komentarze:

Podobno małże, a tak naprawdę parówki. Tak mówią w internecie znani blogerzy

 

Idziesz na pierogi a tam kiełbasa, ale chyba gwiazdy i tak polecają

 

Jak będziesz się tam wybierał, to zabukuj stolik dla dwójki! Pójdę z tobą dla bezpieczeństwa w razie, jakbyś doznał nagłej amnezji

 

Trzeba na tym ewidentnie postawić kreskę, bo temat wciąga

Donatan szybko podziękował za przybliżenie mu „menu” i odparł:

Dzięki, że nakreśliliście mniej więcej co i jak, ja jednak wolę klasyczne pierogarnie. Może jest to staromodne i nie „fensi”, ale jakoś tak kulinarnie bliższe sercu

FB: DonDonatan

FB: DonDonatan