Viola Kołakowska (42 l.) dołączyła do grona gwiazd, które nie wierzą w pandemię koronowirusa. Kołakowska już w marcu nagłaśniała, że pandemia została zaplanowana przez globalistów, którzy chcą sprawować kontrolę nad światem a koronawirus jest do tego idealną sposobnością. Viola zasłynęła z swoich kontrowersyjnych wypowiedzi a teraz postanowiła ponownie zaatakować Łukasza Szumowskiego. Jak zwykle nie przebierała w słowach.

Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski odpowiada Edycie Górniak. Podważył jej tezę na temat koronawirusa

Viola Kołakowska atakuje Ministra Zdrowia

Viola Kołakowska słynie z ciętego języka. Aktorka ma na swoim koncie sporo konfliktów z gwiazdami – tym razem ponownie postanowiła wbić szpilę w Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego.

Aktorka od początku pandemii koronawirusa była do niej sceptycznie nastawiona – apelowała do swoich obserwatorów, by nie dali się zmanipulować i zasłynęła w sieci z kontrowersyjnych teorii spiskowych.

Kołakowska zarzuciła polskiej władzy, że jej działania na rzecz ochrony przed wirusem służą samej władzy a nie obywatelom. Kołakowska, tak jak Edyta Górniak zapowiedziała, że jest przeciwniczką szczepień i nie ma zamiaru zaszczepić się przeciwko SARS-CoV-2.

Edyta Górniak uważa, że pandemia została ZAPLANOWANA przez globalistów: Dopóki żyję NIE DAM SIĘ ZASZCZEPIĆ

Viola postanowiła na swoim InstaStory skomentować zachowanie Łukasza Szumowskiego i nie miała nic dobrego do powiedzenia.

Okrada nas i niszczy nasze życie, a sam świetnie uposażony jest i zabezpieczony… Jak to jednak możliwe, żeby polityk, minister w dodatku, był suwerenem, czyli takim, którego prawo nie obowiązuje – napisał Viola Kołakowska na swoim InstaStories.

Viola Kołakowska ostro o Łukaszu Szumowskim:

Viola określiła Ministra Zdrowia, jako „jaszczura, który che wykończyć psychicznie nasze dzieci”. Kołakowska zapowiedziała, że zamierza walczyć i nie pozwoli na ograniczanie dostępu dzieci do nauki.

Jakby tego wszystkiego było mało, to jeszcze karmi nas takimi rewelacjami. Zaczynam się zastanawiać, nad tym, czy aby ten jaszczur nie chce wykończyć psychicznie naszych dzieci. Nie wiem jak wy, ale ja na to nie pozwolę! Żeby nasze dzieci nie mogły się uczyć, żeby je przetrzymywać w domu i patrzeć jak gasną – pisała

Aktorka zaapelowała do swoich obserwatorów, by Ci nie pozwolili na zamykanie szkół i przeciwstawiali się panującym obostrzeniom.

Nie pozwólmy na zamykanie szkół naszym dzieciom. Nie pozwólmy na zniszczenie im ich świata i najważniejszych dla nich relacji z rówieśnikami, to dzięki temu się rozwijają i wzrastają… Kształtują horyzonty, poznają swoje granice i tworzą społeczności. To do nich należy przyszłość tego świata. Mam wrażenie, że ktoś chce go zniszczyć u podstaw – zakończyła Viola.

Podzielacie jej opinie na temat szczepień na koronawirusa?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Drama na linii Viola Kołakowska – Hanna Lis. Kołakowska dogryzła Lisowej: „myślałam że ma więcej oleju w głowie”

Viola Kołakowska namawia fanów do łamania zasad kwarantanny

Viola Kołakowska nie jest przekonana do światowej pandemii – ma na to inną teorię

Viola Kołakowska z papierosem z ustach.

Viola Kołakowska z papierosem z ustach, fot.AKPA.

Viola Kołakowska w obszernym futrze.

Violetta Kołakowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Łukasz Szumowski na konferencji prasowej.

Łukasz Szumowski – Minister Zdrowia, na konferencji prasowej, fot.Forum/ Adam Chelstowski.