Choć Megan Fox nie zrobiła oszałamiającej kariery na miarę Angeliny Jolie, do której jest często porównywana, to media interesują się jej życiem prywatnym równie intensywnie, co poczynaniami byłej żony Brada Pitta. W ostatnich miesiącach o aktorce jest szczególnie głośno, a to wszystko za sprawą związku z muzykiem Machine Gun Kelly.

Brian Austin Green WBIJA SZPILĘ Megan Fox

Megan Fox – związki

Należy przypomnieć, że Megan przez ostatnie 10 lat była żoną aktora Briana Austena Greena, z którym regularnie rozstawała się, by powracać i deklarować miłość na łamach kolorowej prasy. Ostatecznie we wrześniu tego roku para potwierdziła rozstanie, nie wiadomo jednak, czy doszło do formalnego rozwodu.

 

34-letnia Megan i jej 30-letni partner dali się przyłapać fotoreporterom po piątkowej kolacji w jednej z ulubionych restauracji gwiazd w Santa Barbara. Jak na wyjście przystało, zatroszczyli się o ciekawe stylizacje.

Machine Gun Kelly dodał pierwsze zdjęcie z Megan Fox. Aktorka wygląda jak Kim Kardashian!

Aktorka postawiła na drapieżną spódniczkę z nadrukiem w zwierzęcy motyw, która wspaniale wyeksponowała jej nogi. Zestawiła ją z czarnym topem i oryginalnymi butami na niskiej platformie i grubym obcasie. Machine Gun Kelly wybrał bardziej wyluzowane ubrania – do jasnych jeansów dobrał białe trampki i koszulę w hawajski wzór. Krótki rękaw pozwolił na podziwianie tatuaży muzyka.

Opuszczając restaurację, zakochani nieustannie się do siebie przytulali. Nie stronili też od obiektywów paparazzi i zapozowali do kilku zdjęć.

Brian Austin Green po rozstaniu z Megan Fox zajmuje się synami (ZDJĘCIA)

Pasują do siebie?

Megan Fox w drapieżnej stylizacji, fot. Forum

Zakochana Megan Fox, fot. NGRE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Megan Fox Machine Gun Kelly, fot. Forum

Megan Fox i Machine Gun Kelly, fot. NGRE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum