We wrześniu 2017 roku Selena Gomez (26 l.) ujawniła, że miała przeszczep nerki. Wokalistka choruje na toczeń rumieniowaty i operacja była niezbędna, aby poprawić jej stan zdrowia. Nerkę oddała jej przyjaciółka, Francia Raisa, która wiele poświęciła dla gwiazdy. Teraz według doniesień tabloidu jest wściekła na Selenę, bo ta nie dba o siebie.

Francia Raisa o tym, ile poświęciła dla Seleny Gomez oddając jej nerkę

Selena Gomez i Francia Raisa pokłóciły się?

Kiedy Selena jeszcze spotykała się z Justinem Bieberem, Francia miała być z tego bardzo niezadowolona. Teraz powodem jej złości ma być to, że gwiazda spożywa alkohol, a obiecała, że po przeszczepie powstrzyma się od picia. Jak donosi „Star”, dziewczyny poważnie się pokłóciły i nie mają już ze sobą kontaktu.

Strona „Gossip Cop” zajmująca się weryfikacją takich plotek zdementowała je. Informator stwierdził, że ta historia jest nieprawdziwa, a Selena i Francia spotkały się w tym samym tygodniu, gdy został opublikowany artykuł na ich temat.

Wyświetl ten post na Instagramie.

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Z drugiej strony dawno nie widziano ich razem, nie wrzucają też wspólnych zdjęć do mediów społecznościowych.

Wątpimy jednak, że Selena tak niepoważnie traktowałaby zalecenia dotyczące swojego zdrowia. Jeśli naprawdę się pokłóciły, powód może być inny.

ZOBACZ TAKŻE:

Selena Gomez bez doczepów, sztucznych rzęs i MAKIJAŻU nie wygląda jak gwiazda

Francia Raisa, która oddała Selenie nerkę, pisała o jej ZAŁAMANIU

Francia Raisa pokazała bliznę po oddaniu nerki Selenie Gomez (ZDJĘCIA)