Michał Wiśniewski (47 l.) doczekał się gromadki dzieci. Ma już czwórkę z poprzednimi partnerkami, a w drodze jest kolejne dziecko! Najstarszy syn wokalisty wkrótce będzie pełnoletni. A inne jego dzieci?

Michał Wiśniewski spędził SYLWESTRA z Mandaryną (ZDJĘCIE)

Michał Wiśniewski – żony, partnerki i dzieci

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme (48 l.). Para nie doczekała się dzieci. Muzyk ma za to dzieci z innych, późniejszych związków: syna Xaviera (17 l.) i córki Fabienne (16 l.), których doczekał się z Mandaryną (41 l.), oraz dwóch córek ze związku z Anną Świątczak (42 l.) – Etiennette (13 l.) i Vivienne (11 l.). Kolejną partnerką piosenkarza była Dominika Tajner (39 l.), z którą nie doczekali się potomka. Razem wychowywali jednak Maksymiliana, syna Dominiki z poprzedniego małżeństwa.

Michał Wiśniewski – związek z Pauliną

Obecnie Michał Wiśniewski jest związany z 35-letnią Pauliną, którą poznał na jednym z portali randkowych. Para szykuje się do ślubu, który ponoć ma nastąpić już wkrótce. Ciekawe, czy będzie to jeszcze przed narodzinami dziecka czy po. Przypomnijmy, że artysta i Paulina oczekują narodzin pierwszego wspólnego potomka. Dla muzyka będzie to już piąte dziecko i dla kobiety także. Ponoć ona również ma już czwórkę swoich dzieci.

Vivienne Wiśniewska nagrała piosenkę

Najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne, idzie śladem ojca. 11-latka tak jak on zajęła się muzyką i nagrała już swój singiel, a także teledysk do piosenki „Nie straszne strachy”. Za muzykę i słowa odpowiada Igor Jaszczuk, który pisał utwory m.in. dla Violetty Villas, Stanisława Soyki, czy Justyny Steczkowskiej.

Córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne nagrała piosenkę i teledysk! „Przekaz sztos”

Michał Wiśniewski pracuje z synem

Blisko z muzyką jest także najstarsze dziecko wokalisty, czyli syn Xavier. Chłopak pomaga ojcu w organizacji koncertów. Początkowo była to jego praca na wakacje, ale Xavier się sprawdził i pracuje z ojcem do dziś. Ponoć nie ma taryfy ulgowej!

Córka Wiśniewskiego i Mandaryny w „Małych gigantach”!

Fabienne, najstarsza córka Michała, też jest artystyczną duszą. Ta poszła śladem nie tyle ojca, co matki. Jej pasją jest taniec i kilka lat temu wraz z koleżanką wzięła udział w programie „Mali giganci”. Niestety, nie udało jej się przejść do kolejnego etapu.

ZOBACZ TEŻ:

Michał Wiśniewski usunął z ręki napis „Dominika”. Tym razem postawił na rozsądniejszy

Michele Morrone: Czy aktor z filmu „365 dni” ma żonę i dzieci?

Agnieszka Włodarczyk stawia na naturalność. W takim wydaniu wygląda pięknie

Marta Wiśniewska, Xavier Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska/fot. AKPA/