Vivienne Wiśniewska (12 l.) jest jedną z czwórki dzieci Michała Wiśniewskiego. Dziewczynka jest najmłodszą córką wokalisty, chociaż niedługo ma się to zmienić. Michał oczekuje narodzin kolejnego potomka. Dumny tata postanowił pochwalić się sukcesem córki i udostępnił na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy najnowszy teledysk Vivienne do debiutanckiej piosenki „Nie straszne strachy”.

OMG! Michał Wiśniewski WYGADAŁ się na temat swojej nowej partnerki

Vivienne Wiśniewska w piosence „Nie straszne strachy”

Lider grupy „Ich Troje” cały czas szuka wielkiej miłości. Wokalista był czterokrotnie żonaty, jednak żaden z jego związków nie przetrwał próby czasu. Michał na czwórkę dzieci. Z drugą żoną, Martą Wiśniewską – „Mandaryną” doczekał się syna Xaviera i córki Fabienne. W kolejnym małżeństwie z Anną Świątczak przywitał na świecie dwie córki: Etiennette i Vivienne. Para była małżeństwem od 2006 do 2011 r. Jak można zauważyć Wiśniewski lubi oryginalne imiona i tak też nazwał swoje dzieci.

Vivienne chce powtórzyć sukces ojca i postanowiła zająć się muzyką. W sieci właśnie ukazał się najnowszy singiel z teledyskiem do piosenki „Nie straszne strachy”. Za muzykę i słowa odpowiada Igor Jaszczuk, który pisał utwory m.in. dla Violetty Villas, Stanisława Soyki, czy Justyny Steczkowskiej.

Michał nie potrafił ukryć, że przepełnia go duma z powodu sukcesu córki. Wokalista na swoim Facebooku zachęcał fanów do przesłuchania najnowszego utworu Vivienne.

Za chwilę na kanale YouTube WisniewskiTV premiera teledysku Vivi do piosenki Nie Straszne Strachy 🎤Zapraszamy!https://www.youtube.com/watch?v=9OkIzn3Uf1g

Gepostet von Michał Wiśniewski am Mittwoch, 22. Januar 2020

Fanom utwór bardzo przypadł do gustu. Są pełni podziwu za wartościowy przekaz, który płynie z piosenki. Nastolatka wypuściła utwór kilkanaście godzin temu, a już doczekała się prawie 18 tys. odtworzeń!

Pięknie, nareszcie dopasowany utwór do wieku wokalistki. Bez makijażu, wyszukanych strojów czy choreografii. Widać dziecięcą radość

Piosenka i głos mega! Przekaz piosenki sztos!

Jak dobrze, że jeszcze istnieją mądre dzieci i mądrzy ludzie dookoła, którzy nie robią z dziecka „małej-starej” tylko pozwalają być po prostu dzieckiem – pisali fani w sekcji komentarzy

Córka Michała Wiśniewskiego – Vivienne na Instagramie:

Vivienne Wiśniewska, córka Michała Wiśniewskiego w najnowszym singlu do piosenki „Nie straszne strachy”:

Wszystko wskazuje na to, że Vivienne dopiero zaczyna swoją przygodę z muzyką, a już ma spore grono kibicujących jej fanów! Tak trzymać.

A Wy, co myślicie o utworze?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Córka Michała Wiśniewskiego zmieniła się nie do poznania. 13-latka przefarbowała włosy

Michał Wiśniewski spędził SYLWESTRA z Mandaryną (ZDJĘCIE)

Michał Wiśniewski znów zostanie OJCEM!