Od kilku tygodni księżna Meghan nie pokazuje się już publicznie. To znaczy, że do porodu zostało naprawdę niewiele czasu. Patrząc na to, jak postępowała księżna Kate możemy wydedukować, że kolejne royal baby pojawi się już za 10 dni.

Te imiona najpewniej przyjmie dziecko księżnej Meghan i księcia Harry’ego

Kiedy urodzi Meghan Markle?

Księżna Kate urodziła księcia Louisa 23. kwietnia 2018 roku. Na urlop macierzyński poszła 22. marca. Meghan przestała się pokazywać od 20 marca, czyli najbardziej prawdopodobną datą jest 21. kwietnia 2019 roku.

 

Meghan Markle

Co ciekawe, ta data to również… Urodziny królowej Elżbiety. Złośliwi twierdzą, że Meghan i Harry ogłoszą narodziny dziecka właśnie wtedy lub dwa dni później w 1. urodziny księcia Louisa – wszystko dlatego, że księżna uwielbia być w centrum zainteresowania nawet wtedy, gdy cała uwaga nie powinna być skierowana na niej. To chyba lekka przesada…

Księżna Meghan i książę Harry nie pokażą się z dzieckiem przed szpitalem

Jak oficjalnie ogłosił pałac, książęca para chce zachować prywatność. Podzielą się wiadomością o narodzinach dziecka, gdy już sami się nim nacieszą, a jego zdjęcie prawdopodobnie zobaczymy na Instagramie. Fotoreporterzy nie dostali żadnych instrukcji na temat tego, kiedy mają zjawić się przed szpitalem, a w przypadku Kate już wszystko było wiadomo, gdy do porodu zostało tak niewiele.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ALE JAK TO? Meghan i Harry NIE POWIEDZĄ od razu o narodzinach dziecka? Chcą zachować prywatność!

Doria Ragland, mama Meghan Markle, leci do córki, by być przy narodzinach jej dziecka

Serena Williams przez przypadek zdradziła PŁEĆ dziecka księżnej Meghan?

Księżna Kate z księciem Louisem
Meghan Markle w ciąży książę Harry