Edward Miszczak (66 l.) i Anna Cieślak (41 l.) dwa lata temu zaczęli się spotykać. Teraz postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Podobno ceremonia jest zaplanowana na przyszły miesiąc.

Edward Miszczak i Anna Cieślak biorą ślub

Anna Cieślak i Edward Miszczak biorą ŚLUB?

Edward Miszczak i Anna Cieślak nie opowiadają o swojej miłości i planach na przyszłość w brukowcach i mediach społecznościowych. Nie potwierdzili nawet oficjalnie, że są w związku. Wszystkiego, co media się dowiadują, wychodzi o informatorów.

Jakiś czas temu „Pudelek”, dowiedział się, do kogo zostały wysłane zaproszenia m.in. do ich szefostwa:

Ania i Edward jako honorowych gości zaprosili swoich szefów – Katarzynę Kieli, szefową Discovery oraz Andrzeja Seweryna, dyrektora Teatru Polskiego. Wśród osób zaproszonych na ceremonię znajdą się także przyjaciel Edwarda, Paweł Potoroczyn, a także Joanna Przetakiewicz, z którą przyjaźni się Ania – czytamy.

Edward Miszczak i Anna Cieślak ZARĘCZYLI SIĘ?

Co najlepsze, zaproszeni goście prawie nic nie wiedzą o ślubie, a jedynie, kiedy mają wziąć wolne:

Dostali zaproszenia, ale niewiele z nich wynika. Goście pary młodej zostali poinformowani, by rezerwowali termin między 20 a 22 sierpnia. Nikt jednak z zaproszonych nie wie, gdzie odbędzie się przyjęcie. Wszystkiego mają się dowiedzieć w ostatniej chwili. Totalna tajemnica – zdradza kolejny informator w „Super Expressie”.

scena z: Anna Cieślak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Anna Cieślak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edward Miszczak

Edward Miszczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Edward Miszczak

Edward Miszczak, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA