Edward Miszczak (65 l.) związał się z aktorką Anną Cieślak (39 l.). Para na razie nie chce tego komentować, ale w mediach nie brakuje nowych rewelacji na temat tej relacji. Pojawiła się wiele informatorów, którzy chętnie zdradzają szczegóły ich związku.

Nowy związek Edwarda Miszczaka z Anną Cieślak

Jak Edward Miszczak zrobił WRAŻENIE na Annie Cieślak?

Znowu pojawiły się kolejne doniesienia o związku Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Podobno para planuje już ślub. Jak donosi „Na Żywo”, Ania niebawem wprowadzi się do apartamentu ukochanego w kamienicy w centrum Warszawy.

Anna ma wreszcie przy sobie mężczyznę, przy którym może czuć się bezpiecznie, dojrzałego, który daje jej wsparcie. Edward zaś tryska energią i humorem (red. rok temu zmarła mu żona chora na nowotwór) – zdradza źródło w  „Na Żywo”.

Anna Cieślak i Edward Miszczak są w SZOKU, że ich związek wyszedł na jaw

Z kolei portal „Pudelek” dowiedział się, jak Edward i Anna się poznali. Podobno pierwsze spotkanie odbyło się podczas krakowskiego festiwalu Off Camera 2019, a przedstawił ich Piotr Woźniak-Starak.

To Piotrek przedstawił Edwardowi Anię na imprezie po Off Camera. W tamtym okresie Piotrek i Edward byli bardzo blisko. Wynikało to z wielu projektów, które Watchout realizował wspólnie z TVN. Panowie zwyczajnie się zakumplowali – zdradził informator dla „Pudelka”.

Edward Miszczak. Fot. Kurnikowski/AKPA

Edward Miszczak. Fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Cieślak, SK. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Cieślak, SK. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Cieślak. Fot. Baranowski/AKPA

Anna Cieślak. Fot. Baranowski/AKPA