Edyta Górniak jest bohaterką nowego show „My Way”. Piosenkarka przed kamerami uczy się jeździć samochodem. Przy okazji opowiada o swoim życiu, kilka razy prała na przykład rodzinne brudy wspominając o tym, jak neiszczęśliwa była w związku z Dariuszem Krupą.

Edyta Górniak przytula Miley Cyrus – polska diva spotkała się z amerykańską gwiazdą i jej chłopakiem (Instagram)

Reakcje na udział Górniak w programie są różne. Suchej nitki na jej występie nie zostawiła Doda. Piosenkarki od lat są w nie najlepszych relacjach – ostatni raz, kiedy doszło do spiecia na linii Doda – Edyta miał miejsce przy okazji organizowania przez Rabczewska koncertu Artyści przeciwko nienawiści. Edyta nie przyłączyła się do akcji twierdząc, że nie chce podpisywać się pod inicjatywą, którą realizuje osoba, która jeśli chodzi o krystaliczną moralność sama ma to i owo na koncie.

Teraz Doda komentuje udział Górniak w show TVN nie przebierając w słowach. W rozmowie z Plejadą piosenkarka mówi:

Obejrzałam dwa odcinki i uważam, że Edyta zrobiła ogromny błąd, biorąc udział w tym programie. Nie dlatego, że on sam w sobie jest zły, ale zrobiła to, czego nie zdołali zrobić za nią jej hejterzy, czyli po prostu totalnie się ośmieszyła tą swoją infantylnością…

Zdaniem Dody Edyta zachowuje się w programie nieodpowiedzialnie. Dorota zauważa, że żadne kursy nauki jazdy nie wyglądają tak, jak ten, który pokazuje TVN. Przypomnijmy, że Doda wiele lat temu również była bohaterką podobnego programu.

Edyta Górniak w „My Way” opowiedziała o małżeństwie z Dariuszem Krupą:”Zostawiłam karierę międzynarodową”

Na zakończenie rozmowy z Plejadą Doda kwituje zachowanie Edyty następującymi słowami:

Uważam, że jest to jej w ogóle niepotrzebne. Niech ona sobie będzie, jaka będzie. Wiadomo, że są różne diwy, niektóre bardziej popieprzone, niektóre mniej, ale nie wszystkie muszą to pokazywać…

Oglądacie My Way? Zgadzacie się z Dodą, że występ Edyty w tym programie był złym pomysłem?

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA