Edyta Zając-Rzeźniczak została po prostu Edytą Zając. Modelka zdecydowała się na rozwód z piłkarzem klubu Wisła Płock. Edyta nie ukrywała, że bardzo mocno przeżyła kryzys w związku i dopiero powoli „staje na nogi„. W wywiadzie Zając przyznała, że zakochany człowiek jest w stanie wybaczyć wiele, jednak w jej przypadku pewna granica została przekroczona. Dlatego zdecydowała, że złoży pozew rozwodowy i zakończy związek małżeński z Jakubem Rzeźniczkiem.

Edyta Zając Rzeźniczak; eobuwie, sesja Cosmopolitan 09/2019

Edyta Zając rozwodzi się z piłkarzem Kubą Rzeźniczkiem

Zając-Rzeźniczak przez długi czas milczała w sprawie upadającego małżeństwa. Swego czasu gdy wyszło na jaw, że Jakub ma nieślubne dziecko i zdradził swoją żonę, modelka postanowiła usunąć się w cień i pozwolić sobie na przemyślenia. Jak sama powiedziała, nie za dobrze radziła sobie po wybuchu głośnego skandalu. Z Instagrama Edyty zniknęło nazwisko męża, co może nasuwać na myśl jaką decyzję podjęła była uczestniczka programu Agent Gwiazdy. Modelka przyznała, ze bardzo ciężko było jej podjąć tę decyzję, koniec końców zdecydowała się jednak na złożenie papierów rozwodowych.

Ja ten trudny etap w swoim życiu zamknęłam. Przyszedł odpowiedni czas na to, abym przyznała, że moje małżeństwo zakończyło się. Postanowiłam podjąć odpowiednie kroki rozwodowe. Nie ukrywam, że takie decyzje nigdy nie są proste. Zmusiły mnie do tego pewne sytuacje i rzeczy, które zadziały się w ostatnim czasie. To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu – opowiadała o swoim byłym małżeństwie Edyta Zając w „Dzień Dobry TVN„.

Para pobrała się w 2013 roku. Obydwoje chętnie publikowali na swoich mediach społecznościowych słodkie zdjęcia, na których emanowali szczęściem i miłością. Jak widać na tym przykładzie, zdjęcia zazwyczaj odbiegają od rzeczywistości, która nie zawsze jest różowa. Piłkarz dopuścił się romansu, zdradzając piękną żonę czego efektem było nieślubne dziecko. Gdy głośny skandal dostał się do mediów Jakub postanowił wydać oświadczenie w czerwcu tego roku, w którym potwierdził plotki o nieślubnym dziecku i powiedział, ze utrzymuje kontakt z dzieckiem, a także jest zaangażowany w jego wychowanie.

Edyta w porannym wydaniu programu odniosła się do informacji o nieślubnym dziecku byłego męża. Modelka powiedziała, że wiedziała o całej tej sytuacji, jednak z powodu szacunku do męża nie chciała się odnosić w mediach na ten temat:

Tak, wiedziałam i nie ukrywam, że wolałabym się nie odnosić do tych informacji. Myślę, że o tym najbardziej powinien mówić Jakub i nie ukrywam, że ten temat jest dla mnie wciąż bardzo trudny jako dla kobiety, jako dla żony, ale to też był główny powód mojej decyzji

Myślicie, że piłkarz postanowi w jakiś sposób skomentować wywiad Edyty Zając?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Edyta Zając Rzeźniczak nawet w najprostszych stylizacjach wygląda dobrze

Edyta Zając Rzeźniczak w bikini; wygląda MEGA! (INSTAGRAM)

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak są już PO ŚLUBIE! (Facebook)

Edyta Zając Jakub Rzeźniczak

Edyta Zajac, Jakub Rzezniczak. Fot.AKPA, 2015-05-25.

Edyta Rzezniczak Zajac. Fot.Akpa.

Edyta Zając z mężem Jakubem Rzeźniczak. Fot.Akpa

Edyta Zając, Jakub Rzeźniczak. Fot.AKPA.

Jakub Rzeźniczak z żoną, modelką Edyta Rzeźniczak Zając. Fot.AKPA.

Edyta Zając, Jakub Rzeźniczak jako małżeństwo. Fot.AKPA.