Edyta Zając-Rzeźniczak (31 l.) długo milczała w sprawie własnego małżeństwa. Po tym gdy wyszło na jaw, że została zdradzona przez męża, modelka się załamała. Gdyby tego było mało, opinię publiczną obiegła szokująca informacja, mówiąca o tym, że Kuba Rzeźniczak spłodził dziecko innej kobiecie. Gwiazda długo dochodziła do siebie, jednak gdy pogodziła się z całą sytuacją postanowiła po raz pierwszy skomentować całą aferę.

Edyta Zając ładniejsza od Sary Boruc i Anny Lewandowskiej?

Edyta Zając-Rzeźniczak szczerze o kryzysie w małżeństwie

Związek piłkarza i modelki od samego początku był bardzo wybuchowy i emocjonalny. Para stale się rozstawała i schodziła ponownie. Pewnego dnia, w 2016 roku wszystkich fanów zaskoczyła wiadomość o ślubie pomiędzy Kubą Rzeźniczak a Edytą Zając. Wydawało się, że związek małżeński służy tej dwójce. Po zaślubinach, na oficjalnych profilach zarówno Edyty jak i Kuby mogliśmy podziwiać piękne zdjęcia zakochanych. Wszystko zmieniło się w momencie, w którym piłkarz wyjechał do Azerbejdżanu, by grać w Qarabagu Agdam, modelka natomiast w krótkim czasie wróciła z nagrań do programu „Agent – Gwiazdy„. Na filmach i zdjęciach, które zostały opublikowane przez Kubę na jego Instagramie, spostrzegawczy fani prędko zauważyli brak obecności jego żony. Było to tym bardziej dziwne, że para wcześniej chętnie dzieliła się wspólnymi fotografiami.

W niedługim czasie okazało się, że Edyta postanowiła przestać obserwować profil męża, co jak wiemy świadczy o kategorycznym rozłamie. Piłkarz natomiast jak na złość, z uporem maniaka lajkował jej wszystkie posty. To wzbudziło podejrzenia wśród fanów pary. Wyszło na jaw, że Jakub Rzeźniczak ma córkę. Piłkarz wrócił do Polski, by grać w Wiśle Płock, a przy okazji udzielił wywiadu, w którym potwierdził, że ma dziecko.

Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu” – powiedział Kuba Rzeźniczak w wywiadzie dla Weszlo.com.

Informacja ta okazała się niemałym szokiem dla Edyty Zając-Rzeźniczak. Modelka przyznała się, że długo nie mogła poradzić sobie z tą informacją. Gwiazda postanowiła odciąć się od natarczywych pytań ze strony dziennikarzy i skupiła się na pracy. Uczestniczka programu rozrywkowego „Agent – Gwiazdy„, emitowanego na antenie TVN udzieliła wywiadu, w którym po raz pierwszy skomentowała całą aferę i przyznała, że nie do końca radziła sobie z informacjami o zdradzie męża.

Wszelkie informacje, które do mnie wtedy docierały, te artykuły, spekulacje i komentarze bardzo mnie dotykały. Radziłam sobie z tym średnio, a nawet źle. Teraz jest już dużo lepiej, wychodzę na prostą. I ten trudny etap w swoim życiu zamknęłam” – mówiła Edyta Zając-Rzeźniczak w „Dzień dobry TVN„.

Myślicie, że jest szansa na pogodzenie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Edyta Zając Rzeźniczak nawet w najprostszych stylizacjach wygląda dobrze

Gotowanie czy sprzątanie; co woli robić Edyta Zając-Rzeźniczak

Edyta Zając ładniejsza od Sary Boruc i Anny Lewandowskiej?

Edyta Zając Rzeźniczak

Sonda

poll-violet

Która z modelek podoba Ci się bardziej - Edyta Zając czy Kendall Jenner?

1
Edyta Zając Rzeźniczak

Edyta Zając zdecydowanie!

2
Kendall Jenner

Wybieram Kendall Jenner!